Śląsk Wrocław o krok od pozyskania utalentowanego pomocnika Legii Warszawa

2020-07-07 12:45 mar
Mateusz Praszelik na testach medycznych w Śląsku Wrocław
Autor: Śląsk Wrocław

19-letni Mateusz Praszelik, do niedawna zawodnik Legii Warszawa, już wkrótce może dołączyć do kadry Śląska Wrocław. Utalentowany pomocnik przechodzi obecnie testy medyczne. Jeśli zakończą się one pozytywnie, to 19-latek zostanie nowym zawodnikiem WKS-u.

Mateusz Praszelik w sezonie 2019/20 reprezentował barwy Legii Warszawa. Jego umowa z warszawskim klubem wygasła 30 czerwca. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce 19-latek zostanie nowym zawodnikiem Śląska Wrocław.

Super Sport 7 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Od poniedziałku Mateusz Praszelik przechodzi testy medyczne w Szpitalu Specjalistycznym EuroMediCare (Grupa EMC) przy ul. Pilczyckiej. We wrocławskiej klinice przejdzie kompleksowe badania, począwszy od diagnostyki krwi, ciśnienia czy EKG, po konsultację kardiologiczną i ortopedyczną.

Jeśli testy medyczne wypadną pomyślnie, to 19-latek w najbliższych dniach podpisze kontrakt z wrocławskim klubem.

Mateusz Praszelik występuje na pozycji ofensywnego środkowego pomocnika. Pochodzący z Raciborza piłkarz w 2014 roku trafił do Legii Warszawa. W obecnych sezonie pięciokrotnie pojawiał się na boiskach PKO Ekstraklasy. Praszelik to również etatowy młodzieżowy reprezentant kraju. Ma na swoim koncie występy w reprezentacjach Polski od U15 do U20.

Najnowsze