Szczecin: Pijany i na golasa! Tak prowadził samochód, w którym było dziecko!

2020-06-30 17:18 5
Alkomat
Autor: mat. policji

Był kompletnie pijany, a jego jedynym ubraniem była bielizna. W takim stanie prowadził samochód, w którym wiózł swoją partnerkę i dziecko! Nieodpowiedzialny kierowca ze Szczecina stracil prawo jazdy, a wkrótce odpowie przed sądem.

W niedzielę, około godziny 21:00, policjanci szczecińskiej drogówki zatrzymali pojazd, którego kierujący przekroczył dozwoloną prędkość. Mundurowych zdziwił strój kierowcy, a raczej jego brak, gdyż był on ubrany jedynie w bieliznę. Ponadto z wnętrza samochodu wydobywała się silna woń alkoholu. Mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Badanie potwierdziło przypuszczenia policjantów. 46-latek "wydmuchał" prawie dwa i pół promila.

Rozebrał się i wskoczył do kanału portowego. Interweniowała policja

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Podczas interwencji pijany mężczyzna zachowywał się agresywnie, wielokrotnie znieważył policjantów. Agresywny kierowca stracił prawo jazdy, a noc spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Za popełnione przestępstwa odpowie teraz przed sądem.

Odpowiedzialności nie uniknie też partnerka mężczyzny, która siedziała na tylnym siedzeniu razem z dzieckiem. Okazało się, że kobieta również była nietrzeźwa. O zdarzeniu został powiadomiony Sąd Rodzinny.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express. Kliknij TUTAJ

Najnowsze