To zadanie dla prawdziwych patriotów! Zgłoś swojego bohatera do prestiżowego konkursu

i

Autor: Materiały Promocyjne

To zadanie dla prawdziwych patriotów! Głosuj na swojego bohatera w prestiżowym konkursie

2020-08-03 0:00

Już tej jesieni poznamy laureatów plebiscytu organizowanego przez KGHM Polska Miedź S.A. Na kandydatów do chlubnego tytułu Ambasadora Polski może głosować każdy z was!

Jak zgłosić kandydata na Ambasadora Polski?

Aby zgłosić osobę, która naszym zdaniem zasługuje na tytuł Ambasadora Polski, należy wypełnić formularz na stronie ambasadorpolski.se.pl. W formularzu powinniśmy podać imię i nazwisko kandydata, krótkie uzasadnienie naszego wyboru oraz wybrać kategorię, w której nominujemy zgłaszanego: nauka, sport, kultura lub Nagroda Publiczności. Internetowe zgłaszanie nominacji potrwa od 3.08 do 23.08.2020 r.

Jak głosować na laureata Nagrody Publiczności?

Wystarczy wejść na stronę ambasadorpolski.se.pl i kliknąć „ZAGŁOSUJ” przy wybranym kandydacie. Organizator z należytą starannością przyjrzy się każdemu ze zgłoszonych kandydatów, a nazwiska najlepszych z najlepszych przekaże kapitule konkursu. Podczas gdy zwycięzców w kategoriach: Ambasador Polskiej Nauki, Sportu i Kultury wybiorą członkowie kapituły, o tym, kto zdobędzie Nagrodę Publiczności zadecydują internauci. Start głosowania już 7 września! Każdy użytkownik będzie mógł zagłosować raz w ciągu 24 godzin. Głosowanie zakończy się 20 września, a już 3 października – podczas uroczystej gali – poznamy laureatów we wszystkich dziedzinach. Szczegółowe zasady plebiscytu znajdują się w regulaminie.

Organizatorem plebiscytu Ambasador Polski 2020 jest

KGHM Logo

i

Autor: Materiały Promocyjne
Patronat Honorowy Prezydenta

i

Autor: Materiały Prasowe
Nasi Partnerzy polecają