Uwaga – ćwiczenia przeciwpożarowe w urzędzie! Odbędą się w budynku Starostwa Powiatowego w Braniewie

2020-06-30 8:36 MH
Uwaga – ćwiczenia przeciwpożarowe w urzędzie! Odbędą się w budynku Starostwa Powiatowego w Braniewie
Autor: arch. KP PSP Braniewo

Ewakuacja pracowników Starostwa Powiatowego w Braniewie. Na szczęście to będą tylko ćwiczenia. We wtorek, 30 czerwca o godz. 13.00 w budynku Starostwa Powiatowego ( Plac Piłsudskiego 2) zostanie przeprowadzona próbna ewakuacja pracowników i osób przebywających w tej placówce samorządowej. Organizatorzy ćwiczeń proszą o stosowanie się do komunikatów i zaleceń.

Państwowa Straż Pożarna w Braniewie prowadzi cykliczne ćwiczenia na poszczególnych obiektach użyteczności publicznej w Braniewie. Ich celem jest praktyczne sprawdzenie "na sucho" możliwości prowadzenia ewentualnej akcji ratowniczej.


Budynek Starostwa Powiatowego w Braniewie (Plac Piłsudskiego 2) to obiekt 5-kondygnacyjny. Typowa "pudełkowa" budowla czasów PRL-u. Od początku historii budynku funkcjonowały tam biura, firmy, urzędy. Obecnie swoją siedzibę ma tu administracja samorządu powiatowego.

We wtorek, 30 czerwca w budynku Starostwa Powiatowego w Braniewie zostanie przeprowadzona próbna ewakuacja pracowników i osób przebywających w tej placówce samorządowej. Szkolenie rozpocznie się o godz. 13.00. Planowane zakończenie akcji do godz. 14.00. W trakcie ćwiczeń w urzędzie nie będzie możliwa obsługa interesantów.

Gigantyczna ulewa w Warszawie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.