Ksiądz

i

Autor: East News

Wielkopolskie: Ksiądz upijał i uprawiał seks z 14-latkiem?! Sprawdzi to prokuratura

2018-02-20 13:39

Poznańska prokuratura sprawdzi, czy ksiądz z Chodzieży faktycznie molestował niespełna 15-letniego ministranta. Mężczyzna uważa, że duszpasterz upijał go, a potem uprawiał z nim seks. Początkowo prokuratura z Chodzieży uznała, że do przestępstwa nie doszło, ale teraz śledczy z Poznania nakazali ponownie zbadać sprawę. Bulwersującą historię Szymona opisał "Głos Wielkopolski".

Historia, którą opisał Szymon, jest przerażająca. Z jego relacji wynika, że ksiądz z Chodzieży miał wykorzystywać jego trudne warunki życiowe, upijać alkoholem i uprawiać z nim seks. Do straszliwych sytuacji miało dochodzić, gdy ministrant nie miał jeszcze skończonych 15-lat. - Wykorzystywał mnie, w czym pomogła mu moja trudna sytuacja rodzinna. Uzależnił od siebie finansowo i emocjonalnie, zaczął mnie rozpijać i zrobił ze mnie alkoholika. Ale nie byłem jego partnerem, nie jestem homoseksualistą, w końcu wyzwoliłem się z tej relacji - powiedział Szymon. Początkowo sprawę wyjaśniała prokuratura z Chodzieży, ale po pewnym czasie śledztwo umorzono. Teraz prokuratura z Poznania poleciła ponowne zbadanie sprawy.

Ksiądz, którego oskarża były ministrant, przyznał jedynie, że jest homoseksualistą, a przed prokuratorem zaprzeczył, że utrzymywał intymne kontakty z chłopakiem. Sprawę bada również Watykan, ale jak do tej pory, ksiądz normalnie wykonuje swoje obowiązki - opisuje Głos Wielkopolski.

PRZECZYTAJ: Polka zgwałcona we Włoszech. Ziobro zapowiada śledztwo [NOWE FAKTY]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE