Wybierz się na rajd. Zadbaj o zdrowie i kondycję z "Szybkim strusiem"

2020-07-01 23:37 MH
 Wybierz się na rajzd. Zadbaj o zdrowie i kondycję z Szybkim strusiem
Autor: arch. UM Braniewo

Braniewski Klub Sportowy "Szybki struś" organizuje rodzinny rajd rowerowy pod hasłem "Nie damy się pandemii". Trasa do pokonania wyniesie ok. 16. km. Rajd odbędzie się w niedzielę 19 lipca. Zapisy chętnych potrwają do 15 lipca. Uczestników obowiązywać będą zasady reżimu sanitarnego.

- Wszystko będzie dobrze. Nie damy się pandemii - mówi Sławomir Wądołowski, organizator rajdu i prezes Braniewskiego Klubu Sportowego "Szybki struś".

Do udziału w rodzinnej wyprawie rowerowej zaprasza wszystkich chętnych bez względu na wiek.

- Podstawową zasadą naszych spotkań jest spokojna jazda, bez wyścigów. To ma być przyjemne i bezpieczne dla każdego - dodaje organizator.

Rajd odbędzie się w niedzielę 19 lipca. Uczestnicy wycieczki wyruszą o godz. 10.00 z parkingu przed Muzeum Ziemi Braniewskiej. Ulicami miasta udadzą się w kierunku Rogit i tam wjadą do lasu. Czeka ich jazda po polnych i leśnych ścieżkach, a na koniec ognisko z pieczonymi kiełbaskami. Każdy zawodnik dostanie też wyjątkowy medal w symbolu pandemii: maseczki ochronnej na twarz.

Zapisy potrwają do 15 lipca. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Facebookowej Braniewskiego Klubu Sportowego "Szybki struś".

Specjalne psy Służby Więziennej wspierają funkcjonariuszy.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze