Zabiła mężczyznę na przejściu dla pieszych

2020-07-02 0:12 Andrzej Woźniak
21-latka zabiła mężczyznę na pasach
Autor: Policja Starszego pana nie dao się uratować

Młoda kobieta potrąciła samochodem 72-latka. Pokrzywdzony mężczyzna doznał poważnych obrażeń ciała i zmarł na miejscu zdarzenia. Fordem kierowała 21-letnia kobieta, która jak ustalili policjanci bezpośrednio przed przejściem dla pieszych wyprzedzała inne pojazdy.

Do tego  tragicznego w skutkach zdarzenia na ul. Wojska Polskiego w Łukowie (lubelskie). Ze zgłoszenia jakie wpłynęło do lokalnej policji wynikało, że samochód osobowy potrącił znajdującego się na drodze mężczyznę. Mundurowi którzy przyjechali we wskazane miejsce ustalili, że kierująca samochodem marki ford 21-latka z gminy Łuków, potrąciła prowadzącego rower 72-letniego łukowianina. Niestety, w wyniku wypadku pokrzywdzony mężczyzna doznał poważnych obrażeń ciała i zmarł na miejscu zdarzenia.

Pokrzywdzony mężczyzna przechodził przez przejście dla pieszych, a kierująca fordem 21-latka, bezpośrednio przed tym przejściem wyprzedzała inne pojazdy. Kierująca w ostatniej chwili zauważyła pieszego przed swym autem, nie zdążyła wyhamować i uderzyła w mężczyznę. Teraz prowadzący postępowanie ustalą szczegóły i okoliczności wypadku, sprawdzą między innymi z jaką prędkością poruszał się samochód marki ford. Sprawczyni wypadku grozi do 12 lat więzienia.

Najnowsze