Zagrody: MAKABRYCZNY wypadek na DW 835. 24-latek ZGINĄŁ na miejscu. Co tam się stało?

2020-08-04 10:26 Marek Targoński
Zagrody: MAKABRYCZNY wypadek na DW 835. 24-latek ZGINĄŁ na miejscu. Co tam się stało?
Autor: KWP Lublin

Makabryczny wypadek na DW 835 w miejscowości Zagrody (pow. biłgorajki). 24-latek zginął na miejscu. Co tam się stało? Młody kierowca fiata zjechał na przeciwny pas wprost pod koła ciężarówki. Doszło do czołowego zderzenia pojazdów. Siła uderzenia była tak duża, że samochód 24-latka został poważnie zniszczony... Wstrząsająca tragedia.

Okoliczności makabrycznego wypadku na DW 835 bada teraz policja i prokuratura. Do tragedii doszło w poniedziałkowe popołudnie (ok. godz. 16.00) w miejscowości Zagrody na trasie Lublin-Biłgoraj.

Kierowca samochodu marki Fiat jadący z przyczepką z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu wprost pod jadący z naprzeciwka ciągnik siodłowy marki Volvo z naczepą – informuje mł. asp. Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

Doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów. Siła uderzenia była duża, a mniejszy z pojazdów został poważnie uszkodzony. Niestety, skutki były tragiczne...

24-letni kierowca fiata, mieszkaniec powiatu lubelskiego, na skutek odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Ciało mężczyzny decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych – informuje Klimek.

Za kierownicą volvo siedział 52-latek z powiatu krakowskiego. Był trzeźwy.

Po wypadku DW 835 była zablokowana. Kierowcy musieli korzystać z objazdów.

Przyczyny i dokładne okoliczności tragedii ma wyjaśnić policyjne śledztwo prowadzone pod nadzorem prokuratury.

Prof. Simon o maseczkach: Jak ktoś nie chce nosić, niech najpierw spisze testament

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze