Zakopane: Fałszywy onkolog leczył jajniki seksem - to hrabia Myszkowski!

2010-02-23 13:18

Ohydny zboczeniec wykorzystał naiwność kobiet, które walczyły z nieuleczalnymi chorobami. Policjanci z Zakopanego i Nowego Targu (woj. małopolskie) szukają nieuczciwego uzdrawiacza. 50-latek podający się to za lekarza, to za hrabiego Myszkowskiego, w zamian za płatne stosunki seksualne obiecywał pacjentkom szybkie wyleczenie z dolegliwości.

Stróże prawa nie mają wątpliwości! Lekarz naciągacz to ten sam zbereźnik, który podając się za hrabiego Myszkowskiego uwiódł i wybawił za granicę Darię Dużyńską (19 l.) z podhalańskiej wsi. "Super Express" kilka dni temu opisał poruszającą historię zaginięcia dziewczyny.

Przeczytaj koniecznie: Fałszywy hrabia Myszkowski uwiódł moją córkę

Bulwersujące praktyki medyczne "arystokraty" wyszły na jaw, gdy na posterunek zgłosiła się młoda góralka. Kobieta wyznała, że mężczyzna, który przedstawiał się jako Zdzisław Myszkowski, wmówił jej, że jest nieuleczalnie chora, ale on - znany onkolog z Genewy dokona cudu. Fałszywy lekarz zaproponował "chorej" na raka jajników pacjentce nowatorską terapię, która miałaby zastąpić kosztowną operację.

Wstrętny 50-latek w zamian za specjalny stosunek seksualny wziął od góralki 1,3 tys. złotych. Kryminalni ustalili, że łatwowierna kobieta nie była jedyną oszukaną przez krętacza. Do tej pory przesłuchano kilka kobiet, które wykorzystał zboczeniec.

Dr Myszkowski jest ścigany za oszustwo i gwałt, bo podstępem zmusił kobietę do leczenia za pomocą seksu. W trakcie śledztwa okazało się, że onkolog podobną praktykę prowadził na północy kraju. Poza tym prokuratura w Pruszkowie (woj. mazowieckie) wysłała za nim list gończy za znęcanie się nad żoną.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE