Zwyrodnialcy ZNĘCALI się nad 16-letnim Kamilem i go ZAMORDOWALI! Dostali po 25 lat za kratami

2015-03-18 8:07 korz

Tak nie zachowują się ludzie! Dwóch zwyrodnialców z nudów urządziło sobie straszną zabawę, pastwiąc się nad 16-letnim chłopcem. Wczoraj sąd skazał ich na kary 25 lat więzienia. Gdy sędzia mówiła, co te potwory robiły z tym biednym dzieckiem, na sali zapanowała porażająca cisza.

Bestie katowały Kamila przez kilka godzin. Na przemian bili, nacinali nożami. Gdy tracił przytomność, cucili i znów torturowali. Na koniec zgwałcili go i udusili. Ta ohydna zbrodnia wstrząsnęła Nakłem (woj. kujawsko-pomorskie) jesienią 2013 roku. Jakub P. (22 l.) i Dawid R. (25 l.) nudzili się, więc postanowili zwabić do mieszkania Kamila G. (+16 l.). Chłopak wychowywał się w rodzinie zastępczej, garnął się do starszych kolegów, imponowali mu. Nie przeczuwał, że czeka go kaźń. 16-latek stał się zabawką w rękach zwyrodnialców. Najpierw dotkliwie go pobili. Skatowanego, ledwie żywego, wrzucili do wersalki. Kiedy odzyskał świadomość, wbijali w jego ciało noże, aż ostrze jednego z nich się złamało, a drugie wygięło. Bandytów to jednak nie zniechęciło. Znaleźli kolejne narzędzie tortur - młotko-tasak. Tak długo tłukli nim ofiarę, że drewniana rączka odleciała od metalowej części. Chłopak był w ciężkim stanie, a oni postanowili, że znów zamkną go w wersalce. Przypomnieli sobie o nim po kilku godzinach. Zdarli z niego ubranie i wtedy Dawid R. zgwałcił 16-latka. Męki chłopaka zakończyli, dusząc go paskiem. - Zrobiliśmy to, bo nie chciał nam zrobić kotletów - tłumaczyli śledczym.

Wczoraj przed Sądem Okręgowym w Bydgoszczy zakończył się proces zabójców. Trafią za kraty na 25 lat. - Ta zbrodnia jest bardzo okrutna, dlatego skazani mogą ubiegać się o przedterminowe zwolnienie dopiero po 20 latach - zastrzegła sędzia Anna Warakomska. Prokurator żądał dla Jakuba D. i Dawida R. dożywocia. Wczorajszy wyrok jest według niego zbyt łagodny, zapowiedział złożenie apelacji.

Zapisz się: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Zoabcz: Bestialska matka zmuszała dzieci do jedzenia wymiocin, picia moczu, spania ze szczurami

Najnowsze