12-latka urządziła strzelaninę w szkole! Wyjęła broń z plecaka

2021-05-07 9:10 Zofia Dąbrowska
Szkoła, uczeń, uczennica, klasa
Autor: Pixabay

Szokująca strzelanina w szkole! Uczennica szóstej klasy podczas zajęć wyjęła nagle ze swojego plecaka broń i zaczęła strzelać na oślep. Tylko cudem nikt nie zginął, trzy osoby zostały ranne. 12-latkę obezwładniła i odebrała jej broń bohaterska nauczycielka. Do dramatu doszło w niewielkiej miejscowości Rigby w stanie Idaho. Nie wiadomo, kim dokładnie jest najmłodsza sprawczyni szkolnej strzelaniny w Stanach Zjednoczonych ani jakie motywy nią kierowały.

Uczennica szóstej klasy urządziła krwawą strzelaninę w swojej szkole! Do tego niewiarygodnego zdarzenia doszło w czwartek po południu czasu lokalnego w niewielkiej miejscowości Rigby w stanie Idaho. 12-latka podczas zajęć wyjęła nagle ze swojego plecaka broń i zaczęła strzelać na oślep. Tylko cudem nikt nie zginął, trzy osoby zostały ranne. 12-latkę obezwładniła i odebrała jej broń bohaterska nauczycielka. Jak podaje EastIdahoNews.com, to Krista Gneiting, która uczy matematyki. Nie wiadomo, kim dokładnie jest najmłodsza sprawczyni szkolnej strzelaniny w Stanach Zjednoczonych ani jakie motywy nią kierowały. Amerykanie są zaszokowani nie tylko samym zdarzeniem, ale i wyjątkowo młodym wiekiem sprawczyni.

NIE PRZEGAP: Niedźwiedzie ZJADŁY turystkę na szlaku! Ludzkie szczątki w żołądkach zwierząt

Wiadomo, że wśród rannych jest szkolny dozorca i dwóch uczniów. Zostali postrzelni w nogi, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja bada sprawę, a dziecko, które przyniosło broń do szkoły, zostało obezwładnione i zabrane przez funkcjonariuszy. Przerażeni uczniowie opowiadają o krzykach i krwi na korytarzu. Jedna z rówieśniczek sprawczyni opowiedziała, że gdy padły strzały, w klasie wyłączono światła, a nauczyciel kazał wszystkim stanąć pod ścianą. Dzieci zostały odebrane ze szkoły przez zapłakanych rodziców.

NIE PRZEGAP: Rodzina królewska chce zgody z księciem i odrzuciła Meghan? Dali wymowny znak

Strzelanina pod Płońskiem! Mąż zamordował żonę i siebie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze