Dziecko, szkoła

i

Autor: Shutterstock Dziecko, szkoła

Horror w szkole specjalnej

7-latek dławił się obiadem. Nauczycielki kazały mu zjeść wymiociny łyżką

2023-04-28 14:01

Pięć nauczycielek usłyszało zarzuty po tym, jak w szkole specjalnej Brown Elementary School w Brownsburgu w stanie Indiana zmuszono 7-letniego, niepełnosprawnego ucznia do zjedzenia łyżką własnych wymiocin. Chłopiec zakrztusił się obiadem w stołówce, potrzebował pomocy. Zamiast mu jej udzielić, pedagożki zgotowały mu piekło.

O tej historii trudno czytać ze spokojem. Sara Seymour (27 l.) i Debra Kanipe, (63 l.) zostały oskarżone o znęcanie się i zaniedbanie osoby zależnej, a trzy kolejne nauczycielki - Julie Taylor (48 l.), Kristen Mitchell (38 l.) i Megan King (24 l.) - usłyszały zarzut zatajenia informacji o tym koszmarnym incydencie. Doszło do niego w lutym tego roku w szkole specjalnej Brown Elementary School w Brownsburgu w stanie Indiana.

USA. 7-latek się dławił, kazały mu jeść wymioty

7-letni chłopiec siedział przy stole w stołówce i jadł obiad. Z nagrań monitoringu wynika, że w pewnym momencie wstał i wyglądał, jakby dławił się jedzeniem. To wtedy podeszła do niego Seymour. Zgodnie z raportem policji, nauczycielka kazała mu usiąść i powiedziała, że jeśli zwymiotuje, będzie musiał zjeść to, co zwróci. Taylor podała wtedy chłopcu tacę. Maluch na nią zwymiotował, a Debra Kanipe "podała mu łyżkę i zmusiła do zjedzenia wymiocin, a następnie do wytarcia reszty papierowymi ręcznikami".

Dramat w USA. Nauczycielki znęcały się nad 7-latkiem?

Lokalna policja została powiadomiona o sprawie 12 kwietnia, teraz prokuratura postawiła nauczycielkom zarzuty. Dwie z nich - Seymour i Kanipe zostały zatrzymane i zwolnione tego samego dnia. Za to, co zrobiły, odpowiedzą przed sądem. Jednocześnie władze szkoły przekazały, że "wszyscy zaangażowani w incydent pracownicy zostaną zwolnieni, gdy rada szkolna spotka się w przyszłym miesiącu".

Sonda
Często boisz się o swoje dzieci?
Mężczyzna ZNĘCAŁ SIĘ nad bezdomnym w centrum miasta! "Na kolana!"