Abramowicz ma nowy JACHT! Kosztuje 2 MILIARDY. Musisz go zobaczyć

2021-03-03 11:45 zw
Roman Abramowicz
Autor: archiwum se.pl Roman Abramowicz

Roman Abramowicz (55 l.) sprawił sobie nowy jacht! Rosyjski miliarder wydał na niego około... 2,2 miliarda złotych. Ale co to dla niego?! Majątek Abramowicza jest podobno wart około 50 miliardów złotych. Nowy jacht nazywa się Solaris i ma aż 145 metrów długości. Luksusy, które tam panują są niewyobrażalne! Miliarder ma do swojej dyspozycji lądowisko dla helikopterów i 48 eleganckich kajut na ośmiu przestrzeniach pokładowych. Prace nad superjachtem trwają, jednostka została właśnie zwodowana, a już latem wyruszy w swój wielki rejs.

On to pożyje! Roman Abramowicz (55 l.) sprawił sobie nowy jacht. Spośród około 50 miliardów złotych, które posiada, rosyjski oligarcha przeznaczył na nową zabawkę około 2 miliardów. Luksusy panujące na tym statku zapierają dech w piersiach! Nowy jacht gigant nazywa się Solaris i mierzy nieco mniej niż poprzedni, 162-metrowy jacht Abramowicza, bo "tylko" 145 metrów. Na tej powierzchni miliarder ma do swojej dyspozycji lądowisko dla helikopterów, basen i 48 eleganckich kajut na ośmiu przestrzeniach pokładowych. Na jachcie może balować ponad trzydziestu gości, a nad każdym szczegółem będzie czuwać 60-osobowa załoga.

NIE PRZEGAP: Dwulatka spadła z 12 piętra i ŻYJE! Złapał ją KURIER, prawie nic im się nie stało

Jednostka została dopiero co zwodowana w Niemczech. Prace nad nią trwały właśnie w niemieckiej stoczni Lloyd Werft. To tam w 2010 roku zbudowano inny jacht Romana Abramowicza, "zaledwie" 115-metrową Lunę. Właściciel klubu piłkarskiego Chelsea Londyn popłynie swoim jachtem w wielki rejs już latem tego roku i nie może się tego doczekać! Pomyśleć tylko, że ten bogacz zajmuje dopiero 151 miejsce na liście najbogatszych ludzi świata! 

NIE PRZEGAP: Dziś rano przekazali Marcie Manowskiej wiadomość, która rozdarła jej serce. Niewyobrażalna tragedia

Selma Expeditions: jacht żegluje wzdłuż ściany szelfu Rossa
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze