Biskupi oblani KWASEM! Atak w klasztorze, sprawcą ksiądz!

2021-06-23 21:29
Pilne
Autor: Materiały prasowe

Szokujący atak na siedmiu biskupów naraz! Doszło do niego dziś w stolicy Grecji. W klasztorze Petraki w Atenach trwało wtedy posiedzenie sądu kościelnego w sprawie zakazu pełnienia funkcji kapłańskich przez pewnego prawosławnego duchownego. Na sali był obecny także ten duchowny. Nikt nie spodziewał się tego, co może on zrobić! Mężczyzna miał przy sobie butelkę ze żrącym kwasem, którym oblał członków sądu biskupiego. Poszkodowanych jest aż siedmiu biskupów, mają poparzenia rąk i twarzy. Ucierpieli też obecni na sali prawnicy i policjant.

Horror podczas posiedzenia sądu kościelnego w Atenach! Jak podały dziennik "Kathimerini" i agencja Reutera, prawosławny ksiądz oblał kwasem siedmiu biskupów, którzy orzekali w jego sprawie i prawdopodobnie mieli pozbawić go funkcji kapłańskich. Do ataku doszło dziś w prawosławnym klasztorze Petraki w stolicy Grecji. Trwało tam posiedzenie sądu kościelnego w sprawie suspendowania pewnego prawosławnego duchownego. Suspendowanie to kara polegająca na ograniczeniu praw w pełnieniu czynności kapłańskich lub całkowitym ich zakazie. Nie wiadomo, o co dokładnie chodziło w przypadku tego procesu. W każdym razie obecny na sali podsądny zaatakował swoich kościelnych sędziów.

NIE PRZEGAP: Będzie rozwód w pałacu? Tajemnicze zniknięcie księżniczki Monako!

Okazało się, że mężczyzna miał przy sobie butelkę ze żrącym kwasem, którym oblał członków sądu biskupiego. Poszkodowanych jest aż siedmiu biskupów, mają poparzenia rąk i twarzy. Stan trzech hierarchów jest poważny. Ucierpieli też obecni na sali prawnicy i policjant. Wiadomo, że sprawca to 37-letni hieromnich, mnich posiadający święcenia kapłańskie. Został złapany na miejscu zdarzenia i zatrzymany.

NIE PRZEGAP: To była zemsta na królowej Elżbiecie II. Ujawniono, co zrobił książę

NIE PRZEGAP: Urodziła dziesięcioraczki? Szokujący zwrot akcji! Nigdy nie była w ciąży?

Policja na mszy w Poznaniu! Ksiądz wyprowadzony w kajdankach!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE