Brad Pitt podduszał i bił swoje dzieci? Wstrząsające zeznania. Prosili, żeby przestał, wszyscy płakali

i

Autor: AP Brad Pitt podduszał i bił swoje dzieci? Wstrząsające zeznania. "Prosili, żeby przestał, wszyscy płakali"

Była żona wyznała prawdę?

Brad Pitt dusił i bił swoje dzieci? Wstrząsające zeznanie. "Potrząsał głową Angeliny Jolie"

2022-10-05 12:46

Małżeństwo Angeliny Jolie i Brada Pitta skończyło się już jakiś czas temu i to w atmosferze skandalu. Para, która wspólnie wychowywała szóstkę dzieci od lat procesuje się o opiekę nad nimi i podział majątku. Przy okazji walki o prawo do francuskiej winnicy, wypłynęły wstrząsające szczegóły ich wspólnego życia. Brad Pitt to damski bokser? Miał też atakować dzieci. Co się działo w tej rodzinie?!

Brad Pitt (58 l.) uchodzi z jednego z najzdolniejszych i najprzystojniejszych aktorów Hollywood. Równie głośno, co o jego rolach było zawsze na temat jego związków, m.in. z Gwyneth Paltrow (50 l.), Jennifer Aniston (53 l.) i Angeliną Jolie (47 l.). Z tą ostatnią był przez ponad 11 lat, z tego dwa w małżeństwie. Wspólnie doczekali się szóstki dzieci, jednak w 2016 roku Jolie wniosła pozew o rozwód, który został sfinalizowany trzy lata później.

Brad Pitt i Angelina Jolie. Walka o szóstkę dzieci i ogromny majątek

Para jednak wciąż ma ze sobą kontakt nie tylko ze względu na dzieci, ale także na walkę, jaką prowadzą ze sobą między innymi o podział majątku. Przy okazji sporu o wartą miliony francuską winnicę na jaw wyszły szokujące informacje dotyczące Brada Pitta. "The Sun" donosi, że w papierach sądowych złożonych przez aktorkę znalazły się poważne zarzuty wobec jej byłego męża. Chodzi o to, co wydarzyło się w 2016 roku, podczas gdy cała rodzina podróżowała prywatnym samolotem.

Brad Pitt agresorem? "Podduszał jedno z dzieci, inne uderzył w twarz"

"Konfrontacja rozpoczęła się w łazience samolotu, kiedy Pitt powiedział, że Jolie była zbyt pobłażliwa wobec dzieci. Pitt złapał Jolie za głowę i potrząsnął nią, a następnie chwycił ją za ramiona i potrząsnął nią ponownie, zanim wepchnął ją na ścianę łazienki" - można podobno przeczytać w dokumentach. To nie koniec. "Kiedy jedno z dzieci werbalnie broniło Jolie, Pitt rzucił się na nie, a Jolie chwyciła go od tyłu, aby go powstrzymać. Niektórzy błagali Pitta, żeby przestał. Wszyscy płakali. Zanim wszystko się skończyło, Pitt poddusił jedno z dzieci, a drugiemu dał w twarz" - głosi wstrząsająca relacja. Prawnik reprezentujący gwiazdora zaprzeczył wszelkim zarzutom, uznając je za coś, co ma tylko "zaszkodzić rodzinie".

Sonda
Czy kary za stosowanie przemocy wobec bliskich powinny być wyższe?
Pomarańczowy marsz przeciw przemocy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany