Buntownicy ZBROJĄ się na Bidena! Zamieszki W KAŻDYM stanie. Trump ostrzega

2021-01-13 7:04 zw
Najeźdźcy kapitolu w rękach policji
Autor: East News Najeźdźcy kapitolu w rękach policji

Fanatyczni zwolennicy Donalda Trumpa (74 l.) chcą zbrojnego przewrotu w kraju! FBI dotarło do notatki organizacji, która stara się zapobiec przejęciu władzy przez Joe Bidena (78 l.). Buntownicy zamierzają najechać na budynki rządowe we wszystkich amerykańskich stanach. Tymczasem wiceprezydent nie popiera impeachmentu Trumpa, choć wzywają go do tego demokraci.

Atak na Kapitol mógł być tylko początkiem o wiele gorszych wydarzeń! Według ABC News amerykańskie służby wykryły spisek mający na celu nie dopuszczenie do przejęcia władzy przez Joe Bidena (78 l.). Co gorsza, grupy fanatycznych zwolenników teorii spiskowych o sfałszowanych wyborach zamierzają przejąć władzę zbrojnie. "Zbrojne protesty planowane są we wszystkich 50 stanowych parlamentach od 16 stycznia i przed Kapitolem w dniach 17 - 20 stycznia" - ustaliło FBI w tajnym raporcie, do którego udało się dotrzeć amerykańskim dziennikarzom. Co dokładnie planują buntownicy? "Wzniecenie buntu, jeśli podejmie się kroki mające na celu usunięcie Trumpa z urzedu prezydenta".

NIE PRZEGAP: Brytyjski książę i Meghan UPOKORZENI! Ich wartość spadła 20 RAZY?

Tymczasem Trump stwierdził, że nie czuje się odpowiedzialny za zeszłotygodniowy atak na Kapitol, podczas którego zginęło pięć osób, w tym policjant. Demokraci kontynuują starania o impeachment prezydenta i mają poparcie nawet lidera republikanów w Senacie. Przyjęli rezolucję wzywającą wiceprezydenta do podjęcia kroków mających odsunąć Trumpa od władzy już teraz, choć do końca kadencji zostałlo dosłownie parę dni. Jednak Mike Pence, choć wcześniej zbuntował się przeciwko Trumpowi, odmawiając uznania wyborów za nieważne, nie popiera tej rezolucji. Zaś Trump ostrzega, że impeachment doprowadziłby do kolejnej fali przemocy.

NIE PRZEGAP: BESTIA zaatakowała Hiszpanię! ZIMA STULECIA. Ludziom grozi głód

W USA trwa batalia o pozbawienie władzy Donalda Trumpa. Izba Reprezentantów będzie głosować w sprawie impeachmentu. Relacja Aleksandry Galant z ESKI:
Zamieszki w USA. Dantejskie sceny przed Kapitolem
Najnowsze