Chcieli go odłączyć od aparatury. Wtedy pacjent otworzył oczy

2021-06-23 18:00
Lekarze mieli odłączyć go od aparatury. Wtedy otworzył oczy!
Autor: instagram

Niezwykłe ocalenie w Wielkiej Brytanii! Sean Chilvers (30 l.) z Burton upon Trent zemdlał i okazało się, że doznał rozległego i poważnego w skutkach zawału. Lekarze nie dawali mu szans na odzyskanie przytomności! Medycy uznali, że nieprzytomny pacjent nigdy się nie obudzi, a zmiany w mózgu są nieodwracalne i powinno się odłączyć 30-latka od aparatury. Rodzina jednak nie wyraziła na to zgody. Po kilku miesiącach okazało się, że decyzja krewnych pacjenta była jednak słuszna!

Lekarze nie dawali mu szans na życie i chcieli go odłączać od aparatury podtrzymującej życie, a on… ożył! Sean Chilvers (30 l.) z Burton upon Trent parę miesięcy temu zemdlał. Okazało się, że miał ukrytą wadę serca i doznał zawału. Jego skutki był bardzo poważne. Lekarze uznali, że nieprzytomny pacjent nigdy się nie obudzi, a zmiany w mózgu są nieodwracalne i powinno się odłączyć 30-latka od aparatury.

NIE PRZEGAP: Koronawirus Delta PLUS już w Europie! Lekarz ostrzega przed uszkodzeniami płuc

Mężczyzna na pół godziny umarł w sensie biologicznym i właśnie to spowodowało nieuleczalne - jak się wydawało- uszkodzenia. Rodzina jednak nie wyraziła na to zgody. Obstawała twardo przy tym, by Sean Chilvers nadal był podłączony do aparatury ratującej życie. Jak się niespodziewanie okazało, krewni 30-latka mieli rację! Mężczyzna kilka dni temu niespodziewanie otworzył oczy. W dodatku jego stan na tyle się poprawił, że za dwa miesiące ma zostać wypisany do domu.

NIE PRZEGAP: Rosja OSTRZELAŁA brytyjski okręt?! Granica została przekroczona?

Powracający guz mózgu! Ratownik medyczny walczy o życie. Rodzina nie ma pieniędzy na leczenie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE