Tajemnicza CHOROBA brytyjskiego księcia! Dramat i łzy w rodzinie królewskiej

2021-03-01 17:05 zw
Królowa Elżbieta II i książę Filip
Autor: East News Królowa Elżbieta II i książę Filip

Brytyjscy poddani są bardzo zaniepokojeni, a następca tronu nie krył łez w oczach! Mąż Elżbiety II (95 l.) nieoczekiwanie został przewieziony do drugiego szpitala. Wcześniej, jeszcze 16 marca został przyjęty do Szpitala Króla Edwarda VII w Londynie. Najwyraźniej jednak wymaga dodatkowej opieki. Oficjalnie książę Filip (100 l.) jest leczony z infekcji, jednak nikt nie podaje, jakiego rodzaju jest to infekcja. Sytuacja jest niepokojąca, bo wcześniej zapewniano, że Filip lada dzień opuści szpital.

Co się dzieje z brytyjskim księciem Filipem? Brytyjscy poddani są bardzo zaniepokojeni, a następca tronu książę Karol nie krył łez w oczach, kiedy kilka dni temu odwiedzał londyński szpital. To właśnie do Szpitala Króla Edwarda VII w Londynie w dniu 16 lutego został niespodziewanie przyjęty mąż Elżbiety II (95 l.). Oficjalnie książę Filip (100 l.) jest leczony z infekcji, jednak nikt nie podaje, jakiego rodzaju jest to infekcja. Sytuacja jest niepokojąca, bo wcześniej zapewniano, że Filip lada dzień opuści szpital.

NIE PRZEGAP: Pierwsza dama oskarżona o ZDRADĘ! Jill Biden zaprzecza pogłoskom, pierwszy mąż ATAKUJE

Jednak musiało się wydarzyć coś, co pokrzyżowało te plany. Czy był to koronawirus? To bardzo mało prawdopodobne, zwłaszcza że jeszcze w styczniu Filip wraz z królową przyjęli szczepionkę na Covid-19. "Książę Edynburga został dziś przeniesiony ze Szpitala Króla Edwarda VII do Szpitala św. Bartłomieja, gdzie lekarze będą kontynuować jego leczenie z powodu infekcji, a także podejmą badania i obserwację pod kątem wcześniej istniejącej choroby serca. Książę nadal czuje się dobrze i reaguje na leczenie, ale oczekuje się, że pozostanie w szpitalu co najmniej do końca tygodnia" - napisano w enigmatycznym komunikacie Pałacu Buckingham.

NIE PRZEGAP: Nicolas Sarkozy SKAZANY! TRZY lata więzienia dla byłego prezydenta

Książę WYRZUCONY z rodziny królewskiej! Jest decyzja królowej
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze