Dolly Parton znów jest króliczkiem Playboya! Odtworzyła okładkę sprzed 43 lat

2021-07-22 11:15
Dolly Parton
Autor: Invision/Invision/East News

Dolly Parton (75 l.) niczego się nie boi! Weteranka country postanowiła jeszcze raz zostać... Króliczkiem Playboya. Na użytek swojego męża Carla Thomasa Deana, który właśnie obchodzi urodziny, gwiazda odtworzyła strój, który miała na sobie w 1978 roku. Wystąpiła wtedy na okładce "Playboya". Jak prezentuje się po 43 latach?! Zobacz zdjęcia Dolly Parton przed i po i powiedz nam, jak ci się podoba prezent urodzinowy dla męża - zresztą tego samego od 57 lat.

Ona wie, jak zwrócić na siebie uwagę! Chociaż Dolly Parton ma już 75 lat, nie zamierza zapinać się pod samą szyję - i trzeba przyznać, że nadal wygląda świetnie. Udowodniła to najnowszym filmikiem, który wrzuciła na Instagrama - bo weteranka country jak najbardziej z mediów społecnzościowych korzysta. Dolly Parton pojawiła się na nagraniu w kostiumie... Króliczka "Playboya". O co chodzi? Czy Dolly Parton jeszcze raz wystąpi w "Playboyu"? Raczej nie, bo przecież papierowa wersja zniknęła z rynku. Ostatni raz piosenkarka gościła na okładce sławnego magazynu dla panów w.... 1978 roku.

NIE PRZEGAP: 9-latka utonęła ratując 3-letniego brata! Na dnie jeziora wciąż trzymali się za ręce

Otóż Dolly Parton postanowiła na użytek swojego męża Carla Thomasa Deana, który właśnie obchodzi urodziny, odtworzyć seksowny strój, który miała na sobie w 1978 roku. Wystąpiła wtedy na okładce "Playboya" w dokładnie takiej kreacji. Jak prezentuje się po 43 latach?! "Dla swojego męża zawsze jestem gorącą dziewczyną. Pamiętacie, jak mówiłam, że wrócę do "Playboya" mając 75 lat? Mam 75, a oni nie mają już gazety" - skomentowała dowcipnie gwiazda.

NIE PRZEGAP: Zmusili ją, by oddała dziecko do adopcji. Odnalazła syna po 66 latach!

NIE PRZEGAP: Złote SEDESY w rezydencji rosyjskiego szefa drogówki! Wszystko za łapówki

Natasza Urbańska o sesji w Playboyu. Znowu się rozbierze? | Gwiazdy bez maski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze