Dramat żywej Barbie! Ekslodował jej sztuczny biust, zbiera na następny

i

Autor: @laceywilddofficial / Instagram Dramat żywej Barbie! Ekslodował jej sztuczny biust, zbiera na następny

Wybuch implantów

Dramat żywej Barbie! Eksplodował jej sztuczny biust. ZDJĘCIA

2023-02-14 11:24

Życie żywej Barbie to nie rurki z kremem! Lacey Wildd (54 l.), weteranka ekstremalnych operacji plastycznych wyznaje: "Moje piersi eksplodowały i musiałam żebrać na nowy biust!". Nieszczęsna Amerykanka dopięła swego i zapewnia, że to nie jest jej ostatnie słowo ani ostatni rozmiar stanika.

Lacey Wildd powiększyła piersi do monstrualnych rozmiarów. Jedna eksplodowała! Koszmar żywej Barbie

Ta Amerykanka ma w życiu jeden cel - powiększyć swój biust do możliwie monstrualnych rozmiarów. Lacey Wildd (54 l.), której prawdziwe imię i nazwisko brzmi Paula Thebert, to weteranka ekstremalnych operacji plastycznych i programów typu reality show o zepsutych zabiegach kosmetycznych. Jak wyznaje teraz celebrytka w ekskluzywnej rozmowie z "Daily Star", przytrafił jej się potężny ambaras! "Moje piersi eksplodowały i musiałam żebrać na nowy biust!" - wyznaje wstrząśnięta Lacey Wildd. Doszło do tego, że jeden z implantów jej sztucznych piersi rozmiaru QQQ dosłownie wybuchł i gwiazda została z jedną piersią. Tak żyła przez długich sześć miesięcy. "Jeden z programów telewizyjnych zaoferował mi za występ wyjęcie drugiego implantu, ale przecież jestem ikoną operacji plastycznych i powiększania piersi!" - oburza się celebrytka.

Lacey Wildd chce powiększyć piersi jeszcze bardziej. Następny wybuch może być potężny

Żaden lekarz nie chciał podjąć się rekonstrukcji ogromnego biustu, w dodatku Lacey nie miała funduszy na tak karkołomne zabiegi, ale teraz uzbierała dzięki fanom w internecie aż 40 tysięcy dolarów i zapewnia, że to nie jest jej ostatnie słowo. Ma już nowy sztuczny biust i przysięga, że mimo ryzyka kolejnych niszczycielskich eksplozji zamierza powiększać piersi dalej!

Sonda
Czy znasz kogoś, kto przeszedł operację plastyczną?

QUIZ. Jakiego słowa to synonim? Nowy test dla mistrzów. Jest jeszcze trudniej

Pytanie 1 z 10
Oberżyna to...
Pokazała gołe piersi pod siedzibą Dudy!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany