Dwa NOWE zarzuty dla stręczycielki PEDOFILA! Chodzi o 14-latkę, to już czwarta ofiara

2021-03-31 14:15 zw
Wspólniczka Epsteina wyjdzie z ukrycia
Autor: East News Wspólniczka Epsteina wyjdzie z ukrycia

Wspólniczka pedofila Jeffreya Epsteina (+66 l.) nie wywinie się od kary! Siedząca w areszcie Ghislane Maxwell (59 l.), stręczycielka słynnego amerykańskiego pedofila usłyszała kolejne dwa zarzuty. Udowodniono jej wykorzystanie już czwartej nieletniej. Maxwell zapłaciła 14-latce za spotkanie z Epsteinem na "nagie masaże", które kończyły się seksem. Proces Maxwell elektryzuje Amerykę. W sprawie przewijają się nazwiska sławnych, bogatych i bardzo wpływowych ludzi z pierwszych stron gazet. Nieletnie zmuszane niegdyś przez Epsteina i Maxwell do prostytucji wymieniają nazwiska księcia Andrzeja i Billa Clintona.

Kolejne dwa zarzuty dla Ghislane Maxwell (59 l.)! Siedząca w areszcie wspólniczka sławnego amerykańskiego pedofila Jeffreya Epsteina (+66 l.) odpowie za organizację handlu ludźmi i handel nieletnimi dla celów seksualnych. Zarzuty postawiono po tym, jak prokuratura zebrała wystarczającą ilość dowodów na to, że Maxwell wykorzystała 14-letnią wówczas, czwartą już wymienianą w procesie ofiarę. Nieznana z nazwiska kobieta opowiedziała, jak Ghislane Maxwell kazała jej iść do domu Jeffreya Epsteina i dała jej bieliznę, którą musiała założyć. 14-latka miała przyjść do pokoju ze stołem do masażu w bieliźnie, a potem rozebrać się i wykonać masaż erotyczny dla pedofila. Masaż kończył się seksem. Maxwell dała za to 14-latce kilkaset dolarów w gotówce. Jednocześnie prokuratura zagroziła, że dobierze się do wartej 22,5 miliona dolarów fortuny stręczycielki, by wyjaśnić tajemnice jej pochodzenia.

NIE PRZEGAP: 200 KSIĘŻY gwałciło 317 dzieci, arcybiskup pozwalał! Nowy skandal w Kościele

FBI zatrzymało Ghislaine Maxwell New Hampshire w lipcu zeszłego roku, ukrywała się wcześniej przez długi czas. Byłą przyjaciółką pedofila Jeffrey’a Epsteina. Wcześniej usłyszała zarzuty handlu nieletnimi dla celów seksualnych. Wszystko zaczęło się od oskarżeń 38-letniej dziś Wirginii Giuffre o zmuszanie do seksu z wpływowymi i bogatymi znajomymi pary. Według kobiety był wśród nich brytyjski książę Andrzej. Wirginia opowiadała, że Maxwell i jej mocodawca grozili swoim ofiarom nawet śmiercią w razie ucieczki. Epstein w tajemniczych okolicznościach powiesił się w więzieniu. Nie wszyscy wierzą w samobójstwo, nie brak teorii spiskowych o tym, że ktoś go uciszył.

NIE PRZEGAP: WSTRZĄSAJĄCA prawda o księżnej Dianie. Została OSZUKANA. Chodzi o aborcję i morderstwo!

Wyrok dla Księdza pedofila z Pleszewa
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze