Dwulatka spadła z 12 piętra i ŻYJE! Złapał ją KURIER, prawie nic im się nie stało

2021-03-02 8:00 zw
Niemowlę
Autor: Rainer_Maiores / CC0 / pixabay.com

Cudowne ocalenie w Wietnamie! Dwuletnia dziewczynka wyszła na balkon, przechyliła się przez barierkę i runęła w dół z dwunastego piętra. W ostatniej chwili zdołał złapać ją kurier, który akurat dostarczał tam przesyłkę. Dziecko ma tylko złamaną rękę i uszkodzone biodro, kurier zwichnął rękę. Prawie nic im się nie stało! Nguyen Ngoc Manh (31 l.) został okrzyknięty narodowym bohaterem. Świadkowie zdarzenia zarejestrowali jego przebieg na filmach nagrywanych telefonami. Te nagrania mrożą krew w żyłach!

Niewiarygodne ocalenie w Hanoi! Kilka dni temu w stolicy Wietnamu doszło do mrożących krew w żyłach wydarzeń. Mieszkańcy osiedla wysokich bloków z przerażeniem zauważyli, jak na balkon mieszkania na dwunastym piętrze wychodzi mała dziewczynka. Dwulatka zdołała wspiąć się na barierkę, przez chwilę niebezpiecznie przechylała się przez nią. Świadkowie nagrywali zdarzenie telefonami, krzycząc z przerażenia. Wszystko rozegrało się w ciągu kilkunastu sekund. Dziecko wychyliło się za mocno i runęło w dół. Zdawałoby się, że nie ma żadnych szans na to, by dwulatka mogła przeżyć upadek z balkonu na dwunastym piętrze, czyli z około pięćdziesięciu metrów.

NIE PRZEGAP: Grypa Hiszpanka WRÓCI? Naukowcy ostrzegają. Może przeżyć tylko CO TRZECI pacjent

A jednak stał się cud. Tak się złożyło, że pod budynkiem czekał w samochodzie kurier z przesyłką. Usłyszał krzyki ludzi patrzących na dziecko z mieszkań i podniósł głowę. - To było kilka chwil - opowiadał potem Nguyen Ngoc Manh (31 l.) w VN Express. Odruchowo popędził tam, gdzie mogło spaść dziecko. Wdrapał się na daszek klatki schodowej, nad którym znajdował się balkon. - Nie mam pojęcia, jak zdołałem wspiąć się tam tak szybko - dziwił się później 31-latek. Kilka sekund po tym, jak kurier wszedł na daszek, dziecko spadło - prosto na kolana mężczyzny. Dwulatka ma tylko złamaną rękę i uszkodzone biodro, kurier zwichnął rękę. Prawie nic im się nie stało! Nguyen Ngoc Manh ostał okrzyknięty narodowym bohaterem.

NIE PRZEGAP: Tajemnicza CHOROBA brytyjskiego księcia! Dramat i łzy w rodzinie królewskiej

Dziecko wypadło z okna trzeciego piętra kamienicy
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze