Aleksander Matownikow

i

Autor: kremlin.ru, Telegram Aleksander Matownikow

Afera w armii Putina

Erotyczne pląsy generała Putina! Wyciekła sekstaśma. Padniesz na widok tych wygibasów. WIDEO i ZDJĘCIA

2023-02-28 13:20

Wojował dla Putina, skończył goły w internecie! Do sieci wyciekła taśma z erotycznymi pląsami jednego z najważniejszych rosyjskich generałów. Okazało się, że zaufany człowiek dyktatora, dowódca wojsk lądowych, lubi pląsać nago przed kamerką w takt zachodnich hitów. Te wygibasy z ręcznikiem po prostu trzeba zobaczyć!

Wyciekła sekstaśma rosyjskiego generała! Wojak Putina tańcował goły przed kamerą, zobaczył go cały świat

Na oficjalnych zdjęciach stoi na baczność z poważną miną, ale prywatnie lubi zaszaleć! W Rosji wybuchł skandal obyczajowy, w dodatku niemal jednocześnie po wysadzeniu w powietrze dumy rosyjskiego lotnictwa na białoruskim lotnisku przez białoruskich opozycyjnych partyzantów. Teraz tajemnicze siły wzięły na celownik rosyjskiego generała Aleksandra Matownikowa, zastępcy dowódcy wojsk lądowych sił zbrojnych Rosji. Kanał WczK-OGPU w poniedziałek opublikował nagranie, na którym według autorów tego kanału widać Matownikowa we własnej osobie i w pełnej krasie. O wszystkim napisała agencja Unian. Szacowny generał tym razem nie ma na sobie munduru, a jedynie biały ręcznik zawiązany na biodrach. Patrzy prosto w kamerę i najwyraźniej wie, że jest nagrywany. Może ten filmik był przeznaczony dla kochanki, a może dla samego siebie? Trudno powiedzieć. W każdym razie rosyjski generał w pewnym momencie włącza muzykę i ewidentnie są to zachodnie hity. Mało tego!

Erotyczne tańce generała. Pokazał wszystko z tyłu i z przodu

Zaczyna coraz śmielej wyginać ciało, podrygując w takt wrażych hitów i... rozchyla ręcznik! W tym momencie autorzy tajemniczego kanału na Telegramie musieli użyć pikslowania, bo generał pokazał naprawdę bardzo wiele i to zarówno z tyłu, jak i z przodu. Nie wiadomo, jakim sposobem intymne pląsy wojskowego ujrzał cały świat, ale jedno jest pewne - wojak Putina dostał upokarzającą nauczkę za wspieranie dyktatora i udział w wojnie na Ukrainie.

Sonda
Wierzysz, że wojna na Ukrainie skończy się w 2023 roku?

QUIZ. Czy znasz sławne powiedzenia polskich POLITYKÓW? Te zdania przeszły do historii. 8/10 to MUS!

Pytanie 1 z 10
"Sorry, taki mamy klimat"
Tak powstawał specjalny Raport. Rok Wojny [KULISY]

Dlaczego nie powinniśmy bać się nuklearnych gróźb Rosji?

Posłuchaj, jak pogróżki Miedwiediewa kwituje były ambasador RP w USA!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany