Gwiazda udzieliła wywiadu na żywo NAGO! Leżała w wannie, piany było coraz mniej

2021-06-22 9:00
Helen Mirren
Autor: archiwum se.pl

Szok w amerykańskiej telewizji NBC! W telewizyjnym talk show prowadzący połączył się przy pomocy internetu z wielką gwiazdą Hollywood, która miała udzielić mu wywiadu z domu. Kiedy na ekranie pojawiła się rozmówczyni, okazało się, że... siedzi w wannie! Jedynie piana pokrywała ciało brytyjskiej aktorki Helen Mirren (76 l.). Miała opowiadać o premierze filmu "Szybcy i wściekli 9", ale wszyscy i tak patrzyli tylko na to, co dzieje się z pianą. W końcu sama Helen Mirre musiała przyznać, że piany z każdą chwilą ubywa!

Czegoś takiego jeszcze nie było w dziejach telewizji! W programie "The Tonight Show" prowadzący Jimmy Fallon połączył się przy pomocy internetu z wielką gwiazdą Hollywood, która miała udzielić mu wywiadu z domu. Była to szanowana brytyjska aktorka Helen Mirren (76 l.), czterokrotnie nominowana do Oscara. Helen Mirren miała opowiadać w "The Tonight Show" o premierze filmu "Szybcy i wściekli 9", ale kiedy gwiazda pojawiła się na ekranie, było jasne, że to jej osoba skradła cały show! Okazało się, że Helen Miren... siedzi w wannie! Jedynie piana pokrywała ciało brytyjskiej aktorki. Co się stało?!

NIE PRZEGAP: To była zemsta na królowej Elżbiecie II. Ujawniono, co zrobił książę

- O mój Boże! Jesteś absolutnie najlepsza. Kocham cię!Możesz być pierwszym gościem w historii 'Tonight Show', który wystąpił w programie, będąc w wannie! - wykrzykiwał podekscytowany i chyba bardzo zaskoczony prowadzący. Dlaczego Hellen Mirren udzieliła wywiadu w wannie? - Dlaczego nie być w miejscu, w którym lubię siedzieć i rozmawiać z ludźmi? Kocham gawędzić z moim mężem, siedząc w wannie, dlaczego więc nie zrobić tego przed całą Ameryką? - powiedziała aktorka. W końcu jednak wywiad musiał dobiec końca, bo Helen Mirren półżartem zauważyła, że bąbelków ubywa i jak tak dalej pójdzie, widzowie zobaczą ją całkiem nago.

NIE PRZEGAP: Prawda zabolała. Prezydent zwyzywał dziennikarza! "Zamknij się! Gów... prasa

Kąpiel w fontannie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE