Heidi Klum szokuje! Takiego filmu jeszcze nie było

2021-06-10 14:10 Zofia Dąbrowska
Heidi Klum szokuje! Takiego filmu jeszcze nie było
Autor: instagram

Heidi Klum ma już 48 lat! A chociaż wszyscy wiedzą, że wygląda wiecznie młodo, to jej ostatni wpis na Instagramie sprawił, że wszyscy przecierają oczy ze zdumienia. Widać naprawdę dużo! Piękna Heidi wrzuciła do sieci filmik, na którym wygina śmiało ciało w skąpym bikini. Każdy mógł nacieszyć oczy tym niezwykłym widokiem! A przy okazji Heidi Klum udowodniła, że idealnej sylwetki nadal mogą jej pozazdrościć nawet dwukrotnie młodsze koleżanki z wybiegów.

Aż trudno uwierzyć w to, że Heidi Klum (48 l.) ma już 48 lat! Niemiecka top modelka 1 czerwca obchodziła swoje kolejne urodziny, a jednak nadal wygląda młodo i świeżo, tak jak gdyby czas stanął dla niej w miejscu. Z pewnością modelka sama dostała w dniu swojego święta wiele pięknych prezentów, jednak ten najwspanialszy dostał się jej niezliczonym fanom na Instagramie. Piękna Heidi wrzuciła do sieci filmik, na którym wygina śmiało ciało w skąpym bikini.

NIE PRZEGAP: Królowa Elżbieta II wyrzucona z uczelni. Skandal w rodzinie królewskiej!

Każdy mógł nacieszyć oczy tym niezwykłym widokiem! A przy okazji Heidi Klum udowodniła, że idealnej sylwetki nadal mogą jej pozazdrościć nawet dwukrotnie młodsze koleżanki z wybiegów. Heidi Klum największą karierę robiła w latach dziewięćdziesiątych i stała się jedną z największych ikon świata mody. Współcześnie jest m.in. jurorką w telewizyjnym show "Mam Talent".

NIE PRZEGAP: Wielkie upokorzenie Meghan Markle! Jej książka to potężna klapa

Dieta modelek | ESKA XD - Fit Vlog #2
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze