Horror! Odcięta głowa dziecka wysłana do znanej celebrytki. Chłopiec miał 9 lat

i

Autor: Shutterstock Horror! Odcięta głowa dziecka wysłana do znanej celebrytki. Chłopiec miał 9 lat

Celnicy w szoku!

Horror! Odcięta głowa dziecka wysłana do znanej celebrytki. Chłopiec miał 9 lat

2023-01-02 11:06

Celnicy, którzy skanowali jedną z paczek, jaka miała trafić z Buenos Aires w Argentynie do Nowego Jorku, nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli. W pudle znaleźli odciętą głowę chłopca, którego wiek szacuje się na około 9 lat. Głowa była zakryta maską Spider-Mana, a jej adresatką była jedna ze znanych amerykańskich celebrytek, mieszkająca na Brooklynie. Sprawę bada policja.

Tego dnia urzędnicy z służby celnej w Argentynie nie zapomną na długo. Jak donosi "Daily Star", kilka dni temu w czasie rutynowej kontroli paczek w Monte Grande w Buenos Aires, funkcjonariusze natrafili na pakunek z przerażającą zawartością. Wewnątrz paczki, która miała trafić do Stanów Zjednoczonych odkryto głowę chłopca, który prawdopodobnie miał około 9 lat, może trochę więcej, a "który był martwy już tak długo, że jego szczątki zaczęły się mumifikować". 

Koszmarny pakunek w Argentynie. Głowa chłopca owinięta w gazę

Głowa dziecka, ścięta przy linii włosów, którego rude resztki się zachowały, była szczelnie owinięta gazą i ukryta pod maską Spider-Mana. Przedstawiciele firmy Correo Argentino, czyli oficjalnej, państwowej Poczty Republiki Argentyńskiej, przekazali, że pudełko miał trafić do Nowego Jorku, na Brooklyn, a jego nadawca posłużył się fałszywą tożsamością. "Prezent" był ponoć zaadresowany na słynną amerykańską celebrytkę, znaną z udziału w programach typu reality show.  

Argentyna. Głowa dziecka w paczce do celebrytki. To groźby czy handel szczątkami?

Argentyńskie służby sprawdzają teraz, czy to kobieta poprosiła o wysłanie paczki, czy też pakunek został do niej wysłany bez jej wiedzy. Pojawia się bowiem podejrzenie, że cała sprawa ma związek z handlem szczątkami. Specjaliści zbadają też odciętą głowę, by odkryć tożsamość chłopca i wyjaśnić okoliczności jego śmierci.

Sonda
Czy zdarzyło Ci się, że ktoś groził Ci śmiercią?
Grób dziecka z sortowni śmieci

Wabił ofiary do swojego domu, mordował i PRZERABIAŁ NA MIĘSO, które później sprzedawał na targu!

Posłuchaj przerażającej historii, która wstrząsnęła dolnośląskimi Ziębicami!

Listen on Spreaker.