Inwazja seksrobotów! Wszystko przez koronawirusa!

2020-05-22 16:02 zw
Sekslalka Realdoll
Autor: abyssrealdoll/Instagram Sekslalka Realdoll

Świat zalewają tysiące gumowych lal! A wszystko przez pandemię koronawirusa. Producenci najnowocześniejszej generacji seks lalek ujawniają, że domowa izolacja setki razy zwiększyła popyt na ich produkty, a oni pracują już nad jeszcze lepszymi sztucznymi kochankami, które spełnią najwybredniejsze gusta.

Jak tu umawiać się na randki, kiedy trzeba siedzieć w domu i zachować odległość dwóch metrów od siebie nawzajem? W wielu krajach surowe obostrzenia związane z pandemią wciąż obowiązują, a dni, tygodnie i miesiące bez seksu mijają. Niejeden zniecierpliwiony Brytyjczyk, Amerykanin czy mieszkaniec Ameryki Południowej wpadł w tej sytuacji na pomysł, by zapomnieć o żywych kobietach i umówić się ze sztuczną. One wszak nie roznoszą wirusa ani nie mogą się nim zarazić.

Efekt tego wszystkiego mógł być tylko jeden. Producenci najnowocześniejszej generacji seks lalek ujawniają dla "Daily Star", że domowa izolacja setki razy zwiększyła popyt na ich produkty, a oni pracują już nad jeszcze lepszymi sztucznymi kochankami, takimi, które będą "oddychać" i u których będzie można wyczuć coś na kształt pulsu. Jak tak dalej pójdzie, sztucznych kobiet będzie więcej niż prawdziwych!

Prof. Lew-Starowicz: Uprawiajmy seks, bo wzmacnia odporność.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze