Kazachski siłacz rozwiódł się z gumową lalą, bo zakochał się w sztucznej kurze

2021-04-22 11:10 Zofia Dąbrowska
Kazachski siłacz rozwiódł się z gumową lalą, bo zakochał się w sztucznej kurze
Autor: @yurii_tolochko/ INSTAGRAM Kazachski siłacz rozwiódł się z gumową lalą, bo zakochał się w sztucznej kurze

Wielki zwrot akcji w miłosnym życiu sławnego kazachskiego siłacza! Yuri Tolochko zyskał sławę kilka miesięcy temu, kiedy ogłosił, że jakimś cudem zalegalizował w kazachskim urzędzie ślub z gumową sekslalą imieniem Margo. Jak zapewniał kulturysta, Margo jest miłością jego życia. Jednak teraz to już koniec. Yuri Tolochko ogłosił na Instagramie, że rozwiódł się już z gumową lalką, ponieważ poznał kogoś innego. Czy raczej coś innego - wielką sztuczną kurę.

- Oświadczyłem jej się w grudniu zeszłego roku i wzięlibyśmy ślub od razu, ale plany pokrzyżowała nam pandemia koronawirusa - opowiadał jeszcze kilka miesięcy Yuri Tolochko z Kazachstanu cytowany przez "Daily Star". Kulturysta zyskał sławę, kiedy wyznał, że jakimś cudem zalegalizował w kazachskim urzędzie ślub z gumową sekslalą imieniem Margo. Na swoim koncie na Instagramie zamieszczał mnóstwo zdjęć, na których pokazywał codzienne życie ze sztuczną żoną. Jednak teraz wszystko się zmieniło i gumowa małżonka poszła w odstawkę.

NIE PRZEGAP: Książę Harry UCIEKŁ z pałacu! Szokująca decyzja, cios dla królowej Elżbiety II

Serce niestałego siłacza podbiła... sztuczna kura. Tak. Chociaż aż trudno w to uwierzyć, kazachski Romeo wynalazł skądś gigantycznego gumowego kurczaka, który w dodatku ma głowę kobiety. Yuri Tolochko ogłosił na Instagramie, że rozwiódł się już z gumową lalką, a Lola - bo tak nazywa się sztuczna kura - to dopiero początek haremu, mjaki zamierza założyć. Aż strach pomyśleć, co będzie dalej! Margo nie skomentowała doniesień o rozstaniu.

NIE PRZEGAP: Kobieta WDARŁA się do pałacu! Mówi, ze jest narzeczoną księcia. Szok dla królowej

TikTok - hity 2021. Te piosenki podbiły muzyczną aplikację!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze