KOLEJNE aresztowanie w otoczeniu Trumpa! "To początek końca ich wszystkich"

2021-07-22 12:40
Donald Trump
Autor: AP

Kolejna osoba z bliskiego kręgu współpracowników Donalda Trumpa została aresztowana! Tym razem chodzi o Thomasa Barracka (74 l.), który kierował komitetem inauguracyjnym byłego prezydenta Stanów Zjendoczonych i doradzał mu podczas kampanii oraz już w Białym Domu. Thomas Barrack został postawiony w stan oskarżenia, usłyszał siedem zarzutów. Chodzi o nielegalne lobbowanie na rzecz Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Była bliska współpracownica klanu Trumpów i dawna przyjaciółka Melanii Trump komentuje nowe aresztowanie mówiąc, iż może ono oznaczać początek końca kariery tej rodziny.

Czy Donald Trump wiedział, co robi ten człowiek? To pytanie zadaje sobie teraz wielu Amerykanów. Jedno jest pewne - w bliskim kręgu współpracowników byłego prezydenta USA doszło do kolejnego głośnego aresztowania. Tym razem chodzi o Thomasa Barracka (74 l.), który kierował komitetem inauguracyjnym byłego prezydenta Stanów Zjendoczonych i doradzał mu podczas kampanii oraz już w Białym Domu. Thomas Barrack został postawiony w stan oskarżenia, usłyszał siedem zarzutów. Chodzi o nielegalne lobbowanie na rzecz Zjednoczonych Emiratów Arabskich. - To może być początek końca ich wszystkich - mówi dla "Daily Mail" Stephanie Winston Wolkoff, była bliska współpracownica klanu Trumpów i dawna przyjaciółka Melanii Trump. - Tom był tak ważną postacią we wszystkim w świecie Trumpów, że to może bardzo wpłynąć na losy tej rodziny - dodaje autorka książki "Melania i ja. Rozkwit i upadek mojej przyjaźni z pierwszą damą", opartej zresztą na potajemnych nagraniach dokonywanych podczas rozmów z Melanią.

NIE PRZEGAP: Książę napisze książkę! Sprzedał prawdę o rodzinie królewskiej za 20 milionów

NIE PRZEGAP: Asteroida mknie w stronę ziemi! Jest wielka jak Pałac Kultury

To nie pierwszy raz, gdy wysoko postawiony współpracownik Trumpa słyszy w ostatnich miesiącach poważne zarzuty prokuratorskie. Na początku lipca zarzuty oszustw skarbowych usłyszał Allen Weisselberg, dyrektor finansowy Trump Organization. Chodzi o oszustwa podatkowe, jakich miał dopuszczać się już od 2005 roku wobec wielu amerykańskich organów skarbowych w kwestii kosztownych bonusów dla kierownictwa Trump Organisation.

NIE PRZEGAP: Dzieci z kościelnych szkół były mordowane w szpitalach? Ofiar mogły być tysiące!

NIE PRZEGAP: Nie do wiary! Rowerzysta zaatakowany przez ALIGATORZYCĘ. Jak to się stało?

Wpadka Trumpa, czy manipulacja? Zabrakło TEGO poniżej pasa. Co tam się wydarzyło!? [WIDEO]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE