Koronawirus obostrzenia. ZAOSTRZENIE zasad, zamknięte PRZEDSZKOLA

2021-03-04 13:20 zw PAP
pandemia
Autor: Pixaby Grozi nam kolejna epidemia? U naszych sąsiadów odnotowano już pierwsze przypadki

Radykalne zaostrzenie koronawirusowych restrykcji! Rząd Węgier w związku z trzecią falą Covid-19 zdecydował się na zamknięcie przedszkoli i szkół podstawowych. Zamknięte zostaną też sklepy za wyjątkiem spożywczych, a także aptek i drogerii. Nowe koronawirusowe obostrzenia szkolne będą obowiązywały do dnia 7 kwietnia, a sklepy poza wyżej wymienionymi zostaną zamknięte na czas 8-22 marca. Zamknięto także punkty usługowe - wszystkie poza prywatnymi placówkami medycznymi.

Nowe obostrzenie koronawirusowe! Rząd zaostrza przepisy. Na Węgrzech władze zdecydowały się w związku z kolejną falą zachorowań na zamknięcie przedszkoli i szkół podstawowych. Zamknięte zostaną też sklepy za wyjątkiem spożywczych, a także aptek i drogerii. Nowe koronawirusowe obostrzenia szkolne będą obowiązywały do dnia 7 kwietnia, a sklepy poza wyżej wymienionymi zostaną zamknięte na czas 8-22 marca. Zamknięto także punkty usługowe - wszystkie poza prywatnymi placówkami medycznymi.

NIE PRZEGAP: Horoskop na czwartek. Co spotka cię 4 marca 2021? Sprawdź codzienny horoskop

Dane, które skłoniły węgierski rząd do takiej decyzji, są jednak znacznie mniej niepokojące niż te ostatnie z Polski. W ciągu ostatniej doby na Węgrzech stwierdzono 6278 nowych zakażeń, zmarło 152 chorych na Covid-19. Ale według władz tempo roztrzestrzeniania się koronawirusa jest jednym z największych w Europie. Jednocześnie podano, że na Węgrzech zaszczepiono największy odsetek obywateli wśród krajów Unii Europejskiej.

NIE PRZEGAP: Putin GROZI Europie i USA! Zapowiada odwet

Pierwszy rok pandemii koronawirusa w Siedlcach
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze