Królowa brytyjska sprzedaje SKARPETY! Rodzina królewska ma problemy FINANSOWE

2021-01-17 10:00 zw
Królowa Elżbieta II
Autor: Facebook Królowa Elżbieta II

Koniec świata! Dostojna brytyjska monarchini musi handlować skarpetami, żeby mieć co do królewskiego garnka włożyć. W dobie koronawirusa dziura budżetowa w finansach rodziny królewskiej wynosi już 64 miliony funtów, a tymczasem w pałacowym sklepiku z pamiątkami online pojawiają się coraz to dziwniejsze towary...

Koronawirus sprawił, że nawet brytyjska rodzina królewska zaczęła mieć kłopoty finansowe! Jak pisze "Daily Mail", dziura budżetowa w finansach rodziny królewskiej wynosi już 64 miliony funtów. Trzeba będzie zacisnąć pasa i... zakasać rękawy. Tylko co robić, skoro przez Covid-19 nie ma wycieczek po komnatach, a do sklepików z pamiątkami nie ustawiają się kolejki? Rodzina królewska postawiła na sklepik internetowy.

NIE PRZEGAP: Książę Harry i Meghan Markle zrobili TO w urodziny Kate! Księżna w szoku

Czego tam nie ma! Są maseczki z wzorami odwołującymi się do królewskiej porcelany, są różnego rodzaju pamiątki związane z pałacem i członkami rodziny królewskiej, lecz uwagę złośliwych brytyjskich dziennikarzy przyciągnęły... skarpety. Ciepłe, białe, w sam raz na tegoroczną śnieżną zimę, lecz warte aż 350 złotych. Są wykonane z czystego kaszmiru. Ciekawe, ilu poddanych w czasach kryzysku skusi się na luksusowe skarpety i podratuje kiesę monarchini?

NIE PRZEGAP: K2 ZDOBYTY zimą! Kim jest 10 zdobywców? Szokująca historia ich sukcesu

Tak prezentuje się Grażyna Torbicka. Nie uwierzysz ile ma lat
Najnowsze