Książę Harry ŻAŁUJE, że zostawił rodzinę królewską

2020-06-29 19:38 mw
Przełom w życiu Meghan i Harry'ego. Koledzy ostrzegali
Autor: East News Przełom w życiu Meghan i Harry'ego. Koledzy ostrzegali

To musiało się zdarzyć prędzej, czy później. Książę Harry, który wraz z żoną postanowili zostawić Pałac Buckhingham w tyle i zacząć nowe życie na własny rachunek najpierw w Kanadzie, a później w Los Angeles, tęskni za swoim dawnym życiem.

Jak donosi brytyjski dziennik „The Sun” książę Harry żałuje swojej decyzji o opuszczeniu rodziny królewskiej. Teraz książę Sussex zmaga się ze swoim nowym życiem w Los Angeles wraz z żoną Meghan Markle. Doniesienia te mają opierać się na rewelacjach z  nowej książki „Royals At War: The Inside Story of Harry and Meghan's Shocking Split With the House of Windsor”. Autorzy Andy Tillett i Dylan Howard twierdzili, że 35-letni książę miał trudności z przystosowaniem się do życia poza Zjednoczonym Królestwem. Autorzy twierdzą, że sytuacja pogorszyła się, gdy 71-letni książę Karol, ojciec Harry’ego, uzyskał pozytywny wynik na obecność koronawirusa.

„Harry przestał być podekscytowany tym krokiem i poczuł się potajemnie torturowany” - twierdzą autorzy. Jedno ze źródeł informacji autorów książki twierdzi, że Harry może jednak liczyć na wsparcie Meghan Markle. „(Meghan) zapewnia, że gdy wszystko wróci do normy, (Harry) pokocha ich nowe życie w Los Angeles. Meghan chce zabrać go na wędrówki i opowiada mu o lokalnym klubie polo i jak bardzo będzie kochał surfować” - twierdzi źródło. 

Borys Budka o wynikach wyborów: Wszystko jest do odrobienia [Super Raport]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze