Książę William i księżna Kate rzucili wyzwanie Meghan Markle! Będą w tym lepsi?

2021-05-06 17:35
Księżna Kate w 2014 roku
Autor: Tim Rooke/REX/EAST NEWS Księżna Kate w 2014 roku

Wielka zmiana w życiu księcia Williama i księżnej Kate! Książęca para postanowiła chyba rzucić wyzwanie Meghan Markle i księciu Harry'emu. Książę William wraz z żoną niespodziewanie opublikowali w internecie krótki film. Pokazują się na nim z nietypowej strony. Brytyjscy poddani są bardzo zaskoczeni. A to dopiero początek! Większość komentarzy pod nowym filmem księcia Williama i księżnej Kate jest zdecydowanie pozytywna. Chcieli utrzeć nosa zbuntowanym uciekinierom z brytyjskiej rodziny królewskiej?

Tego brytyjscy poddani się nie spodziewali! To wielkie unowocześnienie brytyjskiej rodziny królewskiej - twierdzą liczni komentujący internauci. O co chodzi? W życiu księcia Williama i księżnej Kate zaszła wielka zmiana. Uważany za prawdopodobnego następnego króla Anglii William i przyszła królowa utworzyli własne konto na Youtube! Pokazują się na nim z nietypowej strony. - Tak w ogóle, musisz bardzo uważać na to co mówisz, bo ci ludzie filmują wszystko - mówi wyluzowany William do żony. - Wiem, wiem - chichocze tak nobliwa zazwyczaj Kate. Brytyjscy poddani są bardzo zaskoczeni. A to dopiero początek!

NIE PRZEGAP: Melinda Gates zostanie drugą najbogatszą kobieta świata! Bill Gates odda połowę fortuny?

Na kanale Youtube Kate i William będą regularnie pokazywać swoją pracę w brytyjskiej rodzinie królewskiej i swoje życie prywatne. Czyżby chcieli rzucić wyzwanie Meghan Markle i księciu Harry'emu, którzy raz po raz publikują w sieci filmiki z rozmaitymi "motywacyjnymi" przemowami. Może chcieli pokazać im, kto robi to naprawdę dobrze, nie narażając się na falę złośliwych komenatrzy i oskarżeń o hipokryzję? Póki co nagrania Kate i Williama spotkały się ze zdecydowanie cieplejszym przyjęciem niż dzieła Meghan i Harry'ego.

NIE PRZEGAP: Książka Meghan Markle to plagiat?! Nowe oskarżenia, wybuchła awantura

Książę Filip nie żyje
Zofia Dąbrowska
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze