Książę zastrzelił największego niedźwiedzia w Europie?! Skandal na dworze

2021-05-06 11:56 Zofia Dąbrowska

Wielki skandal w Europie! Organizacje ekologiczne oskarżają wpływowego księcia o zastrzelenie największego niedźwiedzia w Europie za pieniądze. Chodzi o arystokratę z księstwa Lichteinstein. Książę Emanuel von und zu Liechtenstein według ekologicznych organizacji zapłacił 7 tysięcy euro za odstrzał niedźwiedzia Artura (+17 l.) żyjącego w rumuńskich ostępach. Niedźwiedź niczym nikomu nie zawinił, był dorodnym, ale spokojnym samcem. Na księcia i władze, które sprzedały podejrzane pozwolenie na rekordowe polowanie, posypały się gromy.

Rekordowy niedźwiedź padł ofiarą znudzonego księcia! Według dwóch organizacji ekologicznych wpływowy europejski arystokrata zastrzelił największego niedźwiedzia w Europie za pieniądze. Agent Green z Rumunii i austriacka organizacja VGT oskarżają też władze Rumunii o zatuszowanie sprawy. Oficjalnie książę miał zastrzelić niedźwiedzicę, która sprawiała problemy mieszkańcom pewnej wioski, ale ostatecznie zabił Artura (+17 l.) żyjącego w rumuńskich ostępach. Niedźwiedź niczym nikomu nie zawinił, był dorodnym, ale spokojnym samcem.

NIE PRZEGAP: Melinda Gates zostanie drugą najbogatszą kobieta świata! Bill Gates odda połowę fortuny?

Na terenie Unii Europejskiej nigdy nie widziao większego zwierzęcia tego gatunku. Książę Emanuel von und zu Liechtenstein według ekologicznych organizacji zapłacił 7 tysięcy euro za odstrzał niedźwiedzia Artura. Polowanie odbyło się w marcu w regionie Covasna w środkowej części kraju. Oficjalnie w Rumunii polowania na niedźwiedzie są zakazane, a pozwolenia wydawane są tylko w wyjątkowych przypadkach, kiedy zwierzęta zaczynają zbliżać się do ludzkich osiedli i stwarzać niebezpieczeństwo.

NIE PRZEGAP: Brytyjskiemu księciu grozi śmiertelna choroba! Dramat w rodzinie królewskiej

We wrocławskim zoo urodził się kuskus niedźwiedzi
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze