Księżna Meghan odpali BOMBĘ?! Wprost mówi o KŁAMSTWIE! "Jak oni mogą oczekiwać, że po tym wszystkim wciąż będziemy milczeć"

2021-03-04 18:49
Meghan oskarża królową
Autor: SHUTTERSTOCK Meghan oskarża królową

Żona brytyjskiego księcia Harry'ego, księżna Meghan, oskarżyła Pałac Buckingham o nieprawdziwe informacje na temat jej i jej małżonka. O wszystkim powiedziała, mówiąc w amerykańskim talk show Oprah Winfrey, że nie będzie milczeć, jeśli chodzi o opowiadanie ich własnej historii. Księżna wyznała, dlaczego zrezygnowała z mężem z obowiązków członka rodziny królewskiej.

Wywiad, którego mieszkający obecnie w Kalifornii Harry i jego żona udzielili Oprah Winfrey zostanie wyemitowany przez CBS 7 marca, zaś w Wielkiej Brytanii dzień później.Meghan Markle oskarża rodzinę królewską o kłamstwa na jej temat. W sieci pojawiła się kolejna zapowiedź wywiadu książęcej pary u Oprah Winfrey. Żona księcia Harry'ego w mocnych słowach wypowiada się o działaniach Pałacu. Czy to potwierdzenie zimnej wojny między monarchią a niepokornymi "czarnymi owcami"? Times opublikował artykuł o tym, że doradca Harry'ego i Meghan wniósł skargę w październiku 2018 r., twierdząc, iż księżna doprowadzała część swoich asystentów do łez, a innych traktowała tak źle, że odeszli z pracy. Jesteśmy wyraźnie bardzo zaniepokojeni zarzutami w "The Times" po twierdzeniach byłych pracowników księcia i księżnej Sussex – oświadczył Pałac Buckingham.Harry i Meghan wydali oświadczenie, w którym zaprzeczyli, że księżna znęcała się nad kimkolwiek.

Wywiad, który zostanie wyemitowany 7 marca został nagrany, zanim The Times opublikował artykuł, powołując się na anonimowe źródła, o tym, że doradca Harry'ego i Meghan wniósł skargę w październiku 2018 r., twierdząc, iż księżna doprowadzała część swoich asystentów do łez, a innych traktowała tak źle, że odeszli z pracy. Gazeta przekazała, że Harry namawiał doradcę, który nie jest już członkiem personelu pary książęcej, aby nie wnosił skargi.Dziennik przekazał, że skontaktował się z byłymi pracownikami, którzy chcieli, aby opinia publiczna wiedziała, co się działo, przed wyemitowaniem wywiadu w Oprah Winfrey show oraz, że prawnicy pary książęcej nazwali te zarzuty oszczerstwami wyreżyserowanymi przez Pałac Buckingham.

− Jesteśmy wyraźnie bardzo zaniepokojeni zarzutami w "The Times" po twierdzeniach byłych pracowników księcia i księżnej Sussex− napisał Pałac Buckingham. Jak dodano w oświadczeniu, dwór królewski "nie toleruje i nie będzie tolerował zastraszania i nękania w miejscu pracy", a jego zespół personalny przyjrzy się zarzutom.

Bunt Harry'ego i MeghanNa początku 2020 r. Harry, młodszy syn następcy tronu księcia Karola i Diany, oraz jego amerykańska żona niespodziewanie ogłosili, że zamierzają wycofać się z pełnienia obowiązków i zacząć prowadzić bardziej prywatne życie, nie będąc pod nieustanną obserwacją mediów. Zgodnie z ustaleniami z resztą rodziny królewskiej, w ciągu 12 miesięcy od wycofania się miał zostać dokonany przegląd ich dalszej roli, ale kilka dni temu poinformowano, że Harry i Meghan nie wrócą do pełnienia obowiązków. Para, która pobrała się w 2018 r., mieszka wraz z synem Archiem w Kalifornii i spodziewa się drugiego dziecka.

Gwiazda amerykańskich talk shows Oprah Winfrey jest przyjaciółką Meghan, była gościem na ślubie pary książęcej. 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze