Lekarz ZABIJAŁ pacjentow na oddziale COVIDOWYM! Ofiar może być WIĘCEJ

2021-01-27 7:05 zw
Koronawirus w Polsce 19 lutego : ile dziś zakażeń? [RAPORT, 19 lutego 2021 r.]
Autor: pixabay.com, CC0 fot. shameersrk

Groza we włoskim szpitalu! Policja zatrzymała lekarza podejrzanego o zabijanie pacjentów przy pomocy silnych leków. Do tajemniczych zgonów dochodziło na oddziale Covidowym. Carlo Mosca (47 l.) trafił do aresztu i usłyszał zarzuty. Obciążają go dowody w postaci rozmów z pielęgniarkami, które chciał wciągnąć do spisku...

Horror na oddziale Covidowym we włoskim szpitalu! W Lombardii aresztowano lekarza podejrzewanego o zabijanie pacjentów. Na razie chodzi o dwa przypadki, prokuratura bada trzy kolejne i może to być wierzchołek góry lodowej. Policję wezwały najprawdopodobniej pielęgniarki po tym, jak dr Carlo Mosca (47 l.) namawiał je do składania fałszywych zeznań. Jak według śledczych działał lekarz z Lombardii? Według nich jego motywem była chęć zwolnienia łóżek - nie wiadomo jednak, dlaczego, czy chodziło o lepsze rokowania, a może o wręczone łapówki?

NIE PRZEGAP: Joe Biden jest POLAKIEM! Pochodzi z PIASTÓW

W każdym razie bez medycznego uzadadnienia podał co najmniej dwóm osobom silne środki, które stosuje się przed intubacją, ale intubacji potem nie zastosował, zaś pacjenci zmarli. Ale sprawa Natale Bassi (+61 l.) i Angelo Palettiego (+80 l.) to nie koniec. Między listopadem 2019 a kwietniem 2020 roku w szpitalu, gdzie pracował Mosca, zużycie wspomnianych leków, a konkretnie Succinylcholine i Propofolu, wzrosło aż o 70 proc., podczas gdy zaledwie 5 osób zaintubowano. Lekarz został aresztowany, usłyszał zarzut zabójstwa i fabrykowania dokumentów medycznych. O dziwo osadzono go w areszcie domowym. Mosca twierdzi, że jest niewinny.

NIE PRZEGAP: Pawłowicz załamana! Mówi o ŚMIERCI, prosi Boga o litość

Szczepienia przeciw COVID-19 w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach
Najnowsze