Leśny RAMBO szaleje w Niemczech! Policja nie ma z nim szans

2020-07-14 8:30 zw
las
Autor: pixabay.com Zdjęcie poglądowe

Na Niemcy padł blady strach! Po kraju szaleje tajemniczy uzbrojony mężczyzna, którego media okrzyknęły Leśnym Rambo. Yves Rausch (31 l.) napadł i rozbroił już czterech policjantów. Ukrywa się w mrocznych niemieckich borach. Trwa wielka obława, którą śledzi już cała Europa!

Kim jest ten tajemniczy człowiek i co zamierza? Tego nie wie nikt, ale jedno jest pewne - nawet najlepiej wyszkoleni niemieccy policjanci nie mają z nim żadnych szans. Po Niemczech grasuje uzbrojony mężczyzna, którego media okrzyknęły Leśnym Rambo. Bezdomny (!) Yves Rausch (31 l.) napadł i rozbroił już czterech policjantów. Ma ze sobą pistolety, łuk i strzały oraz nóż.

Chowa się gdzieś w ostępach, ubrany od stóp do głów w wojskowy kamuflaż. Trwa obława na Leśnego Rambo w Schwarzwaldzie, gdzie najprawdopodobniej teraz się schował. Wiadomo, że Yves Rausch jest znany policji. Już wcześniej odpowiadał za nielegalne posiadanie broni i amunicji. Teraz atakuje policjantów, by zdobyć jej jeszcze więcej. Służby apelują do mieszkańców o omijanie terenu Schwarzwaldu i pozostanie w domach.

Super Raport 10 VII (goście: Arłukowicz, Bortniczuk)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze