Matka z kochankiem podpalili żywcem córkę! Głodzili 10-latkę i bili ją maczetą

i

Autor: Shutterstock; Maricopa County Sheriff's Office

Jest wyrok

Matka z kochankiem podpalili żywcem córkę! Głodzili 10-latkę i bili ją maczetą

2023-08-31 8:10

Para sadystów, którzy w wyjątkowo okrutny sposób znęcali się nad 10-letnią dziewczynką, usłyszała wyroki przed sądem w amerykańskim stanie Arizona. Chloe Rae Sergent i jej kochanek Keola Wimbish latami katowali dziecko, bijąc je, głodząc, a nawet podpalając żywcem. Dziewczynka cudem przeżyła dzięki interwencji innej osoby z rodziny. Ile lat spędzą w więzieniu jej matka i przybrany ojciec?

Matka z kochankiem podpalili 10-latkę żywcem, bili ją i głodzili. Zostali skazani na 20 lat więzienia

Ten przypadek przemocy wobec dziecka jest tak drastyczny, że wstrząsnął nawet doświadczonymi śledczymi. Wszystko wyszło na jaw wiosną 2022 roku, teraz para sadystów usłyszała wyroki. Ponad rok temu na policję w hrabstwie Maricopa zgłosił się członek rodziny dziewczynki, nad którą znęcała się własna matka w towarzystwie kochanka. Chloe Rae Sergent i jej partner Keola Wimbish mieszkali z 10-letnią córką kobiety i dwójką innych dzieci. Wzięli na celownik 10-letnią dziewczynkę i zgotowali jej prawdziwe piekło. Jak ujawniła cytowana przez New York Post prokurator hrabstwa Maricopa Rachel Mitchell, Sergent i Wimbish znęcali się nad dzieckiem na wiele różnych sposobów i to cud, że dziewczynka to wszystko przetrwała.

„Znęcanie się, jakiego doznało to dziecko ze strony ludzi, którzy powinni je kochać i się o niego troszczyć, jest przerażające”

Para biła 10-latkę przy pomocy maczety i kija, dziecko było niedożywione, a członek rodziny, który zgłosił sprawę na policję, zeznał, że nigdy nie widział, by matka karmiła córkę. By ukryć przemoc przed policją, matka i kochanek nie wzywali nigdy pomocy medycznej. Gdy dziewczynka została uwolniona z rąk sprawców, miała liczne rany i 12 złamanych kości. Jej oprawcy pewnego razu nawet podpalili ją żywcem. Ofiara przetrwała nawet to. Teraz dziewczynka jest już w bezpiecznym miejscu, a jej matka i partner usłyszeli wyroki po 20 lat więzienia stanowego, potem przez 10 lat będą pod nadzorem policji. „Znęcanie się, jakiego doznało to dziecko ze strony ludzi, którzy powinni je kochać i się o niego troszczyć, jest przerażające” – stwierdziła Mitchell. „Jestem szczególnie wdzięczna tej młodej ofierze, która zechciała odważnie opowiedzieć swoją historię. Dzięki interwencji troskliwego krewnego, dokładnemu śledztwu policji i ciężkiej pracy prokuratorów sprawiedliwości stało się zadość”.

Sonda
Czy kary za przemoc wobec dzieci są w Polsce wystarczająco surowe?

QUIZ. Czwartkowy test z geografii ogólnej. Wynik 10/15 to będzie sukces!

Pytanie 1 z 15
Które miasto jest stolicą Kanady?
Zwłoki dwojga małych dzieci w mieszkaniu. Prokurator potwierdza: Morderstwo!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany