Mocne oskarżenia! Trump służy ROSJI od 40 lat dzięki PEDOFILOWI, ma DŁUG wobec Putina

2021-01-27 8:05 zw
Donald Trump
Autor: Wikipedia

Szokujące oskarżenia wobec Donalda Trumpa (75 l.)! W Stanach Zjednoczonych ukazała się wczoraj książka, której autor dowodzi, że były prezydent jest na pasku Rosjan od 40 lat. KGB miało go uwieść zastrzykiem gotówki 40 lat temu, a osobą, która kontaktowała milionera z obcym wywiadem był podobno sławny pedofil.

To najmocniejsze oskarżenia, jakie dotychczas wysunięto wobec byłego prezydenta USA. 26 stycznia w Stanach Zjednoczonych ukazała się książka 'American Kompromat. How the KGB Cultivated Donald Trump, and Related Tales of Sex, Greed, Power, and Treachery' autorstwa Craiga Ungera (72 l.). Cytowany dziś przez "Daily Mail" autor dowodzi, że były prezydent USA jest na pasku Rosjan od 40 lat i że obcy wywiad uzależnił od siebie Trumpa, gdy był "młody, próżny" i miał problemy finansowe. Unger powołuje się na źródła w FBI, CIA i na wywiady z Rosjanami, którzy przed laty uciekli ze Związku Radzieckiego. Wszystko miało zacząć się jeszcze w 1976 roku, gdy Trump zdecydował się na przenieść swoje interesy związane z nieruchomościami z Queens na Manhattan. Biznes szedł źle, a wtedy pomocną dłoń wyciągnął do Trumpa... Jeffrey Epstein. Tak, ten sam, który w tajemniczych okolicznościach powiesił się w nowojorskim więzieniu czekając na proces i wyrok za pedofilię i stręczenie nieletnich dziewczynek znanym i bogatym ludziom.

NIE PRZEGAP: Nawalny pokazał tajną córkę PUTINA! Żyje w niewyobrażalnym LUKSUSIE

Według Ungera Epstein dostarczał nastolatki także wpływowym Rosjanom. Dzięki temu mógł skontaktować zdesperowanego Trumpa z odpowiednimi ludźmi. Jak pisze Craig Unger, młody biznesmen był niezwykle podatny na takie wpływy wpływy z powodu swojej próżności i chciwości. Nie była to jednak zapewne pomoc przyjęta całkowicie dobrowolnie, ponieważ Epstein miał materiały kompromitujące Trumpa, w tym zdjęcia pokazujące go podczas seksu z nieletnimi. Na jednym z nich grupa małoletnich prostytutek śmieje się na widok spermy na spodniach Trumpa... KGB miało wówczas kupić jego lojalność, ratując upadające biznesy zastrzykiem gotówki - i to niejednym. Kiedy Trump został prezydentem, nadszedł moment zapłaty za te przysługi. Według Ungera Rosja ingerowała w wybory z 2016 roku, a biznesmen świadomie w tym pomagał. Trump nie odniósł się jeszcze do książki. Craig Unger to dziennikarz, który pracował m.in. dla "New Yorkera" czy "Vanity Fair". Ma na koncie kilka bestsellerów o politykach, w tym "Upadek domu Bushów" czy "Trump w rękach Putina".

NIE PRZEGAP: Joe Biden jest POLAKIEM! Pochodzi z PIASTÓW

Express Biedrzyckiej - Włodzimierz Cimoszewicz: Trump był politycznym nieporozumieniem
Najnowsze