Modelka brutalnie zamordowana

i

Autor: DIMSUMDAILY.HK (2), XXABBYC/INSTAGRAM Modelka brutalnie zamordowana

Aresztowano jej teściów

Szokująca śmierć modelki. "W lodówce nogi, w garnku ludzka tkanka". Horror!

2023-02-25 8:06

Piękna modelka, 28-letnia Abby Choi, która niedawno pojawiła się na okładce "L'Officiel Monaco", została odnaleziona martwa w mieszkaniu wynajętym przez jej teścia. Makabrycznego odkrycia dokonali policjanci z Hongkongu. W lodówce znaleźli nogi kobiety, w garnkach z zupą ludzką tkankę. W mieszkaniu były też piły łańcuchowe, rękawice, długie fartuchy, maszynki do mięsa.

Trudno uwierzyć w ten horror. Od wtorku, 21 lutego, służby z Hongkongu poszukiwały 28-letniej Abby Choi, wschodzącej gwiazdy modelingu. To właśnie wtedy była widziana po raz ostatni. W piątek policjanci wkroczyli do mieszkania w Lung Mei, nadmorskiej wiosce około pół godziny jazdy od centrum miasta, wynajmowanego przez jej byłych teściów, w pobliżu którego była jakiś czas wcześniej widziana. To, co zobaczyli tam funkcjonariusze, trudno opisywać ze spokojem. 

Makabryczna śmierć modelki. "Dwie nogi w lodówce"

Jak podaje "The Sun", powołując się na doniesienia lokalnych mediów, w lodówce znaleźli dwie nogi, a w szafkach dowód osobisty ofiary, karty kredytowe i inne rzeczy. "W garnkach z zupą znaleziono ludzką tkankę, podczas gdy głowy, tułowia i rąk ofiary nie było na miejscu zdarzenia. Policja odkryła również, że mieszkanie zostało skrupulatnie przygotowane przez zabójców" - mówi nadinspektor policji Alan Chung. "W mieszkaniu znaleziono narzędzia używane do rozczłonkowywania ludzkich ciał, w tym maszynki do mięsa, piły łańcuchowe, długie płaszcze przeciwdeszczowe, rękawiczki i maski".

Hongkong. Zamordowali ją przez pieniądze? 

W związku ze sprawą aresztowano byłych teściów młodej kobiety. Policja prowadzi też obławę na jej byłego męża. Uważa się, że to właśnie on był prowodyrem tego brutalnego mordu. Modelka podobno kłóciła się z nim i jego rodziną o pieniądze. I to o niemałe pieniądze - media donoszą, że w grę wchodziło ok. 100 milionów dolarów hongkońskich (prawie 60 mln zł). "Niektórzy ludzie byli podobno niezadowoleni z tego, jak Choi obchodziła się ze swoimi aktywami finansowymi" - twierdzi źródło, na które powołuje się "The Sun".

Sonda
Jaka kara powinna być za morderstwo?
Morderstwo w hotelu w Słupsku. Wznowienie procesu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany