Morderca pedofili zamknięty w szklanej klatce błaga, by mieć w celi zwierzątko. Obiecuje, że go nie zje

i

Autor: ARCHIWUM, SHUTTERSTOCK Przestępca chce się zajmować papużką

Morderca pedofili zamknięty w klatce błaga, by mieć zwierzątko. Obiecuje, że... go nie zje

2022-01-11 8:30

Robert Maudsley (68 l.), jeden z najniebezpieczniejszych żyjących przestępców, siedzi w więzieniu od ponad 40 lat. Po tym, jak już jako osadzony brutalnie zamordował kilku pedofili, jest zamknięty w szklanej celi w podziemiach więzienia Wakefield. Jest tak samotny, że prosi strażników, by w celi towarzyszyła mu chociaż... papużka falista. Maudsley zapewnia, że nie zrobi jej krzywdy.

5,5 na 4,5 metra - takie wymiary ma szklana klatka, w której Robert Maudsley spędza 23 godziny na dobę. Jeden z najbardziej brutalnych przestępców na świecie odsiaduje wyrok w podziemiach więzienia Wakefield w Wielkiej Brytanii. Jak informuje "Daily Star", w zamknięciu pozostaje już ponad 40 lat, a od około 20 bezskutecznie próbuje wybłagać sąd, by nieco poprawił mu warunki bytowania. W listach, które regularnie pisze, prosił już między innymi o odtwarzacz i kasety lub płyty z muzyką, najlepiej klasyczną, a także o telewizor, by "mógł się uczyć świata". Jednym z najnowszych życzeń przestępcy jest... posiadanie własnego zwierzątka domowego. Morderca pedoflili, nazywany "Hannibalem Lecterem" marzy o papużce falistej i błaga o nią strażników więziennych, zapewniając przy tym, że nic jej nie zrobi. - Dlaczego nie mogę mieć papużki falistej zamiast much, karaluchów i pająków, które obecnie mam. Obiecuję ją kochać i nie zjeść - napisał.

CZYTAJ TAKŻE: Ashley Graham urodziła. Modelka plus size chwali się bliźniętami i NAGIM zdjęciem

Zabójstwo w Koszalinie. Morderca ukrył ciało w szafie

Maudsley pisze w listach także o tym, że jeśli żadnej z jego próśb nie da się spełnić, to chciałby po postu dostać kapsułkę z cyjankiem i się zabić. - Problem Roberta Johna Maudsleya może zostać łatwo i szybko rozwiązany - pisze seryjny morderca, którego historia przestępstw mrozi krew w żyłach. Pochodzący z przemocowej rodziny Robert ma na koncie kilka wyjątkowo brutalnych zabójstw, przy czym wszystkie jego ofiary były pedofilami.

Więcej na temat przestępcy przeczytacie tutaj: Torturował i mordował pedofili. Jest tak niebezpieczny, że siedzi w klatce!

Sonda
Czy adoptowałeś(aś) kiedykolwiek zwierzę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany