Nakarmił krewnych SERCEM sąsiadki i zamordował ich. Mówi o DEMONACH

2021-02-26 12:05 zw
Nożownik
Autor: shutterstock Nożownik

Szokujący mord w Stanach Zjednoczonych! Lawrence Paul Anderson (42 l.) z Oklahomy zamordował swoją 4-letnią kuzynkę i 67-letniego wujka. Wcześniej podstępnie nakarmił ich ugotowanym sercem sąsiadki, którą również zamordował. Podał im je z ziemniakami. Morderca został aresztowany i grozi mu dożywocie. Jak tłumaczył w szpitalu, do którego trafił z obrażeniami, ugotowanie serca ofiary i podanie go swoim późniejszym ofiarom miało "uwolnić demony". Mężczyzna mieszkał z krewnymi po tym, jak przedterminowo zwolniono go z więzienia.

Takiej makabry nie pamiętają nawet najbardziej doświadczeni policjanci z Oklahomy. Rozegrała się w niewielkiej miejscowości Chickasha. W jednym z domów mieszkał tam Lawrence Paul Anderson (42 l.). Dom należał do jego wuja Leona Pey (+67 l.) i ciotki Delsie Pye. Mieszkała z nimi również wnuczka 67-latka, Kaeos Yates (+4 l.). Rodzina przygarnęła krewnego po tym, jak przedterminowo zwolniono go z więzienia, gdzie odsiedział 9 zamiast 20 lat za przestępstwa narkotykowe i napady z bronią. Niestety, okazało się, że nigdy nie powinien był wyjść zza krat. Bo był nie tylko pospolitym bandytą, ale szaleńcem zdolnym do najgorszych zbrodni.

NIE PRZEGAP: Szok! CZŁOWIEKOREKIN. Ryba o ludzkiej twarzy, WSTRZĄSAJĄCE zdjęcia

Kiedy dziś śledczy pytają Lawrence'a Paula Andersona, dlaczego wymordował rodzinę, odpowiada, tylko, że chciał "wyzwolić demony". Być może to narkotyki sprawiły, że demona zobaczył w swojej sąsiadce? To właśnie Andrea Lynn Blankenship (+41 l.) stała się pierwszą ofiarą uzbrojonego w nóż zbrodniarza. Jednak najgorsze miało dopiero nastąpić. Zbójca wyciął martwej kobiecie serce i zaniósł je do domu krewnych. Tam ugotował je z ziemniakami i podał rodzinie jako obiad. Właśnie ten "rytuał" miał "wyzwolić demony". Po makabrycznym obiedzie zaczął mordować dalej. Wuj i 4-latka zginęli, ciotka przeżyła, jednak została dźgnięta nożem w oczy i nie wiadomo, czy odzyska wzrok. Zabójca wyznał swoją zbrodnię w szpitalu, do którego sam trafił.

NIE PRZEGAP: Dramat Lady Gagi! Strzelanina i PORWANIE. Bandyci chcą ROZMNOŻYĆ jej psy?!

Super Raport 25.02 (Goście: Paweł Kowal - KO, Michał Woś - Solidarna Polska, wiceminister sprawiedliwości oraz Artur Dziambor - Konfederacja)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze