Nie boją się koronawirusa! Zrobili seksparty na basenie

2020-11-16 12:00 zw
kobieta, seks, bielizna, para, kochankowie
Autor: East News

Najazd swingersów na Nowy Orlean w samym środku pandemii! 250 miłośników seks imprez bez strachu przed koronawirusem wyległo na ulice miast, a w jego zakamarkach urządzają między innymi basenowe seksparty. Epidemiolodzy są oburzeni! Czy dojdzie do wielkiego starcia inspektorów sanitarnych i rozochoconych golasów?!

Pandemia koronawirusa szaleje, a tymczasem swingersi nic sobie z niej nie robią. Miłośnicy seks imprez i wymiany partnerów najechali Nowy Orlean. Organizatorzy pięciodniowego festiwalu swingersów "Naughty in N'awlins" ("Niegrzeczni w Nowym Orleanie") uznali, że Covid-19 nie przeszkodzi w imprezie i ściągnęli na nią aż 250 osób. A chociaż orgię w "playroomie" odwołano, to seks party na basenie czy pokazy seks zabawek jak najbardziej się odbywają, podobnie jak "bal erotyczny".

Co na to epidemiolodzy? - To oczywiste, że żaden epidemiolog ze służby zdrowia nie był zaangażowany w organizację tego przedsięwzięcia, a decyzja o jego odbyciu mimo pandemii jest zdumiewająca - mówi prof. Susan Hassig portalowi NOLA.com. Swingersi odpowiadają, że wszystko odbywa się zgodnie z wymogami czasów. Kto wie, może zostaną rozgonieni na cztery wiatry i dojdzie do wielkiego seks skandalu w Nowym Orleanie?!

Premier ujawnił, kiedy będzie szczepionka na koronawirusa
Najnowsze