Nie przeszkadzało jej, że ma męża. Asystentka dyrektora szkoły zdradzała go z uczniem

2019-10-09 12:54 PMar
Kobieta pokazała biust
Autor: stylegoddess / CCBY Kobieta pokazała biust

Bulwersująca sprawa z amerykańskiej Karoliny Północnej. Lisa Rothwell od 10 lat pracowała tam w Stuart Cramer High School w Belmont jako asystentka dyrektora, za co otrzymywała 66 tys. dolarów rocznie. Mimo, że w tej samej szkole uczył młodzież jej mąż, kobieta nie miała żadnych oporów przed zdradzeniem go z niepełnoletnim wychowankiem placówki.

Lisa Rothwell została została oskarżona o romans z 17-letnim uczniem. Szybko ją aresztowano, i choć póki co nie została zwolniona z posady asystentki dyrektora (34-latka przebywa na płatnym urlopie), to najprawdopodobniej pożegna się z pracą, jeśli oskarżenia okażą się prawdziwe. Nauczycielka trafiła do aresztu, a sąd zdecydował, że na wolność może wyjść po wpłaceniu milionowej kaucji.

Jak podaje "Gaston Gazette", Rothwell miała odbyć sześć stosunków seksualnych i oralnych z 17-letnim uczniem, któremu... udzielała korepetycji z matematyki. Do opisanych czynów miało dojść miedzy kwietniem a lipcem 2019 roku. Policja dowiedziała się o sprawie od administracji szkoły. Oni z kolei podsłuchali rozmów, które uczniowie toczyli między sobą na korytarzu.

34-latka płakała w sądzie. Bezskutecznie próbowała przekonać sędziego, żeby obniżył kaucję do 150 tys. dolarów z uwagi na jej niewielkie zarobki.

Co ciekawe, w sądzie wspierał ją zdradzony małżonek wraz z wieloma krewnymi.