Co Ty wiesz o seksie? QUIZ TYLKO DLA DOROSŁYCH!

i

Autor: pixabay.com

Para UPRAWIAŁA seks. Kobieta nie przeżyła, mężczyzna zaginął

2019-07-06 19:41

Pewna para w rosyjskim Petersburgu dała ponieść się namiętności i uprawiała seks na parapecie. Niestety, igraszki skończyły się tragicznie - kobieta zginęła. Mężczyzna, dzięki upadkowi na miękkie podłoże przeżył i uciekł z miejsca zdarzenia.

Petersburski portal Fontanka.ru poinformował o niecodziennym zdarzeniu jakie miało miejsce w mieście. Para uprawiała seks na parapecie okna na dziewiątym piętrze. Niestety, namiętne igraszki nie miały szczęśliwego finału, para straciła równowagę i wypadła z okna. Kobieta zginęła, a mężczyzna dzięki upadkowi na pobliskie krzaki przeżył i uciekł z miejsca wypadku.

Groza w samolocie z JFK

Policja po przybyciu na miejsce znalazła jedynie ciało kobiety w wieku 25-30 lat. Zgodnie ze wstępnymi ustaleniami ofiara wypadku piła wcześniej alkohol z czterema mężczyznami, a następnie z jednym z nich uprawiała seks. Jak mówi świadek zdarzenia, mężczyzna po wypadku ocknął się i oddalił się przed przybyciem funkcjonariuszy. Policja go szuka i stara się wyjaśnić okoliczności wypadku.

 

 

 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany