Oto NOWA pierwsza rodzina! PRAWIE wszystkie wnuki Bidena. Zabrakło dziecka STRIPTIZERKI

2021-01-22 7:10 zw

Nowa pierwsza rodzina zachwyciła Amerykanów! Podczas uroczystości zaprzysiężenia Joe Bidena (78 l.) na prezydenta Stanów Zjednoczonych na Kapitolu gościły wszystkie jego wnuki. Piękne wnuczki okrzyknięto nowymi ikonami mody, a Biden... zatańczył z najmłodszym członkiem rodziny. Ale jednego wnuka brakowało...

Elegancja, szyk i naturalność - amerykańska prasa rozpływa się w zachwytach nad wnukami Joe Bidena (78 l.), które towarzyszyły mu podczas zaprzysiężenia na prezydenta Stanów Zjednoczonych, podobnie jak dwoje żyjących spośród czworga dzieci Bidena - Hunter (50 l.) i Ashley (39 l.). Zwłaszcza piękne wnuczki nowego amerykańskiego przywódcy zwróciły na siebie uwagę. Kim są? Naomi (27 l.) to córka skandalisty Huntera Bidena i Kathleen Buhle. Studiowała stosunki międzynarodowe. Jej siostra Finnegan (20 l.) studiuje na Uniwersytecie w Pensylwanii i interesuje się polityką. Trzecia z sióstr, Maisy (19 l.), jest obiecującym sportowcem i gra w koszykówkę, a jej najlepsza przyjaciółka to Sasha Obama.

NIE PRZEGAP: Meghan Markle OBNAŻONA! Ujawnią stare zdjęcia. Skandal w rodzinie królewskiej

Z kolei Natalie (16 l.) jest córką zmarłego na raka mózgu Beau i Hallie Biden. Okrzyknięto ją najlepiej ubraną wnuczką Bidena. Podobnie jak Jill Biden, pojawiła się w sukni od Makarian. Ma 1,4 miliona fanów na TikToku! Jej 14-letni brat Robert przyszedł na zaprzysiężenie w eleganckim garniturze. Zdaniem wielu show ukradł najmłodszy wnuk Bidena, Beau (8 mies.). Prezydent wziął go na ręce i podczas koncertów tańczył do piosenki Demi Lovato! Jednak zabrakło jeszcze jednego, siódmego wnuka prezydenta. A to dlatego, że to nieślubne dziecko Huntera i striptzerki Lunden Roberts. Początkowo syn prezydenta wypierał się znajomości z nią. Dziewczynka ma obecnie dwa lata.

NIE PRZEGAP: Putin MORSUJE! Pokazał klatę i przeżegnał się

Dr Tomasz Płudowski: Biden będzie przyjacielem Polski [Super Raport]
Najnowsze