Para mężczyzn w "Tańcu z gwiazdami"! Wyciekły nazwiska

2021-08-03 11:00

W "Tańcu z gwiazdami" wystąpi pierwsza para mężczyzn! Chociaż producenci programu jeszcze nie poinformowali oficjalnie, o kogo chodzi, to media na Wyspach ujawniają przecieki zza kulis sławnego programu „Strictly Come Dancing”, czyli jego brytyjskiej edycji. Dwóch gejów nie tworzyło wcześniej pary w tym programie, była natomiast para dwóch kobiet.

Czy w "Tańcu z gwiazdami" powinni występować sami heteroseksualiści, a może para jednopłciowa też powinna mieć w sławnym programie swoje miejsce? Producenci „Strictly Come Dancing”, czyli brytyjskiej edycji programu niezwykle popularnego także w Polsce, postanowili zainteresować widzów właśnie parami jednopłciowymi. W poprzedniej, osiemnastej edycji brytyjskiego "Tańca z gwiazdami" tańczyła ze sobą para kobiet-lesbijek, były to mistrzyni olimpijska Nicola Adams i Katya Jones. Teraz nadeszła kolej na parę dwóch tańczących mężczyzn w "Tańcu z gwiazdami". Kto to będzie? Czy mają szansę na zwycięstwo? Chociaż producenci programu jeszcze nie ujawnili oficjalnie, o kogo chodzi, to media na Wyspach ujawniają przecieki zza kulis sławnego programu „Strictly Come Dancing”, czyli jego brytyjskiej edycji.

NIE PRZEGAP: Chorwacja też płonie! Na miejscu są Polacy, ogień blisko lotniska

NIE PRZEGAP: KONIEC małżeństwa Billa Gatesa! Wiemy, ile dostała Melinda Gates

Otóż według "Daily Mail", które powołuje się na źródła zbliżone do producentów, w dziewiętnastej edycji brytyjskiego "Tańca z gwiazdami" najprawdopodobniej zobaczymy na ekranie komika Alana Carra oraz sportowca Toma Daleya. Tom Daley uprawia dyscyplinę wodną - wykonuje widowiskowe skoki do wody z wieży. Sportowiec dokonał swojego coming outu jeszcze w 2013 roku, publikując na Youtube film z wyznaniem o swojej orientacji seksualnej.

NIE PRZEGAP: Skandal w rodzinie królewskiej! Mąż zdradzał księżniczkę z modelkami?!

Dorota Goldpoint: Znana projektantka mody ujawnia kulisy pracy z gwiazdami. Do czego przekonała Irenę Santor?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE