Kraków: Mężczyzna obnażał się przed dziećmi. Pod szkołą grasuje pedofil?

i

Autor: Shutterstock Sprawa została zgłoszona policji.

Pedofil wszedł przez OKNO do pokoju 5-latki! Zaczęła krzyczeć, a wtedy jej ojciec...

2021-07-13 19:00

Szokujące włamanie pedofila! 39-letni mężczyzna upatrzył sobie 5-letnią dziewczynkę, dowiedział się, gdzie mieszka, a potem pod osłoną nocy zdołał wejść przez okno do jej pokoju. Krzyki 5-latki z miejscowości Grayson w stanie Kalifornia oraz światło zapalone w jej pokoju przez pedofila na szczęście obudziły innych członków rodziny. Kiedy ojciec 5-latki wszedł do pokoju i zobaczył przerażoną córkę oraz już rozbierającego się zboczeńca, zdobył się na heroiczny czyn! Bez wahania zaatakował pedofila. Co z nim zrobił?

To koszmar każdego rodzica! Zdeterminowany pedofil upatrzył sobie 5-letnią dziewczynkę, dowiedział się, gdzie mieszka, a potem pod osłoną nocy zdołał wejść przez okno do jej pokoju. Do tych szokujących zdarzeń doszło na początku lipca w miejscowości Grayson w amerykańskim stanie Kalifornia. Daniel Diaz (39 l.) od 2009 roku był zarejestrowanym przestępcą seksualnym, notowanym między innymi za podglądanie nieletnich. Miał takie poczucie bezkarności, że zanim włamał się w nocy do pokoju kilkulatki, podchodził do jej domu i obnażał się. Był przeganiany, ale niestety okazał się kimś więcej, niż ekshibicjonistą. Co zaczął robić, gdy wszedł przez okno do pokoju 5-latki?

NIE PRZEGAP: Pamiętacie "Gangnam Style"? Ta piosenka została teraz ZAKAZANA!

Jak zeznali siostra i ojciec dziewczynki, Daniel Diaz zaczał od razu się rozbierać, a nawet dotykać przerażonej, krzyczącej ofiary. Powtarzał przy tym, że ją kocha. Krzyki 5-latki oraz światło zapalone w jej pokoju przez pedofila na szczęście obudziły innych członków rodziny. Kiedy ojciec 5-latki wszedł do pokoju i zobaczył przerażoną córkę oraz już rozbierającego się zboczeńca, zdobył się na heroiczny czyn. Bez wahania powalił pedofila na ziemię, wyciągając go z domu, a potem związał go taśmą i wezwał służby. Daniel Diaz został aresztowany.

NIE PRZEGAP: Zaginiony pies odnalazł się po 10 latach. Był 2,5 TYSIĄCA kilometrów od domu

NIE PRZEGAP: Rząd mówi, czy będą obowiązkowe szczepienia! Padły ważne słowa

QUIZ. Czy znasz stare polskie reklamy? Masz małe szanse na 10/10!

Pytanie 1 z 10
Jaki produkt reklamowano "z pewną taką nieśmiałością"?
Krosno. OBRZYDLIWE! Do wyroków za pedofilię już się przyzwyczaił?!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają