Pierścień ELVISA za cztery MILIONY! Szokująca aukcja

2020-11-20 12:40 zw
Elvis Presley
Autor: archiwum se.pl

Legendarny pierścień króla rock'n'rolla trafił na aukcję! To niepowtarzalna okazja, by nabyć klejnot tak kochany przez Elvisa Presleya. Złoty pierścień ma zdaniem ekspertów osiągnąć zawrotną cenę czterech milionów złotych, jednak tak naprawdę może być ona jeszcze wyższa.

Na taką okazję szykują się jedynie najbogatsi fani Elvisa Presleya! Dom aukcyjny GWS Auctions ogłosił właśnie nadciągającą wielkimi krokami sprzedaż legendarnego pierścienia, który w latach siedemdziesiątych należał do króla rock'n'rolla. Wykonany z czternastokaratowego złota sygnet był ukochanym klejnotem Elvisa.

Presley nazwał go "TCB", co znaczy "Taking Care of Business". Było to ulubione powiedzonko Króla i zarazem nazwa występującego z Presleyem na scenie zespołu muzycznego. Z klejnotem wiąże się także pewna wzruszająca anegdota. Król miał bowiem nie tylko pierścień, ale i serce ze złota. Właśnie ten klejnot podarował na scenie J.D. Sumnerowi. Działo się to podczas koncertu w Ashville w 1975 roku w obecności 15 tysięcy fanów.

Biżuteria artystyczna. Jak zrobić broszkę?
Najnowsze