PILNE. Książę Harry ZOSTANIE w Wielkiej Brytanii! Sensacyjne rozmowy z Williamem!

2021-04-19 6:55 Zofia Dąbrowska
Książę Harry, książę William
Autor: Rex Features/East News

Sensacyjny przełom w brytyjskiej rodzinie królewskiej! Książę Harry nie odleci do Los Angeles, gdzie czeka na niego ciężarna Meghan Markle. w Zamian za to zostanie dłużej na Wyspach Brytyjskich. Jak informują dziennikarze "The Sun", książę Harry już wcześniej specjalnie wykupił bilet powrotny, na którym nie sprecyzowano daty powrotu do Stanów Zjednoczonych. Książę Harry początkowo planował wylot od razu po pogrzebie księcia Filipa, jednak zmienił plany po dwugodzinnej naradzie z księciem Williamem. Co się stało?

Książę Harry i książę William znowu ze sobą rozmawiają i wiele wskazuje na to, ze rodzinna tragedia połączyła ich na nowo. Nad trumną dziadka, księcia Filipa, po raz pierwszy od roku spojrzeli sobie w oczy. A chociaż zgodnie z życzeniem Williama nie szli w kondukcie tuż obok siebie, to w pewnym momencie zamienili ze sobą parę słów. Zaś po pogrzebie cała rodzina spotkała się na Zamku Windsor i jak informuje "The Sun", Harry odbył wówczas dwugodzinne "rozmowy pokojowe" z Williamem. Ich efekty szokują! Książę Harry zostaje na Wyspach Brytyjskich. Jak to możliwe?

NIE PRZEGAP: Księżna Kate MUSI to zrobić! Rozkaz królowej brytyjskiej, chodzi o księcia Harry'ego

Jak informują dziennikarze "The Sun", książę Harry już wcześniej specjalnie wykupił bilet powrotny, na którym nie sprecyzowano daty powrotu do Stanów Zjednoczonych. Książę Harry początkowo planował powrót od razu po pogrzebie księcia Filipa, jednak zmienił plany po dwugodzinnej naradzie z księciem Williamem. Zostanie w Londynie co najmniej do środy, bo Elżbieta II obchodzi wtedy urodziny i kończy 95 lat. Nie wiadomo, czy Harry wyleci do USA po urodzinach babci. Czyżby chciał jednak zostać w Anglii?

NIE PRZEGAP: SZOK! Książę Harry i Meghan Markle STRACĄ TYTUŁY książęce?

Książe Harry: widziałem jak historia mojej matki się powtarza. Wywiad u Oprah Winfrey
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze